Fundacja „Subsidio Venire” oraz KIRP zapraszają do udziału w szkoleniach

14.07.2022

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych zaprasza radców prawnych do udziału w szkoleniach pt.: "Postępowanie cywilne przed sądami pierwszej i drugiej instancji z uwzględnieniem przepisów covidowych - problemy praktyczne" oraz "Psychologia negocjacji w praktyce. Model biznesowy JA, czyli o zasobach, które kształtują i rozwijają karierę radcy prawnego”.

Szkolenia obejmują w sumie 20 godzin szkoleniowych i dają 40 punktów liczonych do obowiązku doskonalenia zawodowego.

Koszt szkolenia wynosi 1190 zł i obejmuje uczestnictwo w zajęciach, zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych oraz wyżywienie od kolacji w dniu 1 września 2022 r. do śniadania w dniu 4 września 2022 r.

Adres szkolenia: Centrum Zdrowia i Wypoczynku, Ikar Plaza, ul. Wschodnia 35: 78-105 Kołobrzeg.

W szkoleniu mogą brać udział tylko radcowie prawni. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji: https://szkolenia.kirp.pl/Default.aspx?id=2