Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Kurs e-learningowy: Prawo karne; C.H.Beck

Kurs e-learningowy: Prawo karne; C.H.Beck

Szanowni Państwo!

Informujemy, iż Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie podpisała z Wydawnictwem C.H. Beck Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie umowę na korzystanie z kursu E-LEARNINGOWEGO PRAWO KARNE.

Dzięki popisanej umowie zainteresowani radcowie prawni i aplikanci radcowscy wpisani na listę radców prawnych i aplikantów radcowskich prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie mają możliwość uzyskania nieodpłatnego dostępu do internetowego kursu e-learningowego Prawo karne na platformie e-learningowej Wydawnictwa C.H. Beck (www.e-learning.beck.pl) w okresie od dnia 1 września 2015 roku do dnia 31 sierpnia 2016 roku.

Dostęp do Kursu zapewnią loginy oraz przypisane im indywidualne hasła, które zostaną rozesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej - aby zapisać się na kurs prosimy o wysłanie wiadomości na adres: elearning@oirp.krakow.pl (podając swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail a także numer wpisu na listę radców prawnych lub aplikantów radcowskich).

 Prawo Karne e-learning

Pliki do pobrania

Prawo Karne e-learning 565.5 KB jpg
Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa