Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Informacja o osobach uprawnionych do złożenia wniosku o wpis na listę radców prawnych

Informacja o osobach uprawnionych do złożenia wniosku o wpis na listę radców prawnych

 

Lista osób uprawnionych do złożenia wniosku

o wpis na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę OIRP w Krakowie,

które ukończyły aplikację radcowską i uzyskały pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego przeprowadzonego w maju 2021 r.

 

L.p. Nazwisko kandydata Imię kandydata
1. Adamczyk Maciej 
2. Albińska Elżbieta
3. Apostolski Przemysław
4. Bagińska Patrycja
5. Bajka Piotr 
6. Bała Monika 
7. Bankowicz Monika  
8. Baran Angelika
9. Basińska Anna 
10. Bator Piotr 
11. Bazan Agnieszka 
12. Bąk Rafał 
13. Bednarczyk Katarzyna
14. Bednarowska Paulina 
15. Bednarska Anna
16. Bełczowski Mateusz 
17. Bendkowski Filip 
18. Biela Julia 
19. Bierówka Michał 
20. Bobrowska Karolina 
21. Bogacz Szymon 
22. Borsuk Bartłomiej
23. Boruczenko Jakub 
24. Bosak Anna 
25. Bożek Radosław 
26. Budzicz Mateusz  
27. Budzyński Tomasz 
28. Buszta Tomasz
29. Chrabąszcz Bogdan 
30. Cieliński Mateusz 
31. Cogiel Bartłomiej 
32. Czarnecka Małgorzata
33. Czuj Paulina  
34. Czyrnek Małgorzata  
35. Czyszek Justyna
36. Dąbrowska Monika 
37. Dobrowolski Kamil 
38. Drabina Rafał 
39. Drażniowski Tomasz 
40. Duch Wojciech 
41. Dudek Joanna
42. Dudziński Andrzej 
43. Dworska Ewa  
44. Dybała Michał 
45. Dysiewicz Mateusz 
46. Fałatowicz Joanna
47. Fedorczak Tomasz 
48. Ficek Karolina 
49. Filek Eliza
50. Filipek-Krupińska Katarzyna
51. Fuksiewicz Grzegorz 
52. Gancarz Piotr 
53. Gaweł Konrad 
54. Gąsior Ewelina 
55. Gicala-Wójcik Joanna 
56. Gierlicka Aleksandra 
57. Godula Mateusz 
58. Grajewska Weronika
59. Grzeszczyk Mateusz
60. Gwóźdź Bartosz 
61. Habinka Dominika 
62. Hajduk Piotr 
63. Hatak Patryk
64. Homa Łucja 
65. Iwański Przemysław 
66. Jakubas Karol
67. Jakubczak Kaja 
68. Jeleń Sławomir 
69. Jojczyk Maciej 
70. Jopek Magdalena  
71. Kalemba Marcelina
72. Kałuża Marcin 
73. Kamiński Michał 
74. Kania Kamil 
75. Kasprzyk Kamila  
76. Kędzior Piotr 
77. Kęska Marcin 
78. Klisiak Marcin 
79. Knapik Weronika 
80. Kocurek Gabriela 
81. Kocurek Martyna
82. Kopczyński Mikołaj 
83. Kopeć Kamila 
84. Kostuch Aleksandra 
85. Kowalska Karolina 
86. Kozak Martyna 
87. Kozub Aurelia
88. Krawczyk Mateusz 
89. Krzysztofiak Dariusz
90. Kuca Ewa
91. Kuchnia Justyna
92. Kuczia-Krzystolik Maria 
93. Kuśnierek Katarzyna 
94. Kuźniak Anna 
95. Laprus Andrzej 
96. Lasak-Słodyczka Agata 
97. Ledniowska Iwona 
98. Leszczyńska Sonia 
99. Leśniak Karolina
100. Licznar Przemysław 
101. Lubińska Alicja
102. Łosiowska Dominika 
103. Madej Katarzyna
104. Madoń-Merdzik Agnieszka 
105. Madura Karolina
106. Małecka Anna 
107. Mamak Karolina
108. Maniara Jakub 
109. Markowicz-Maciocha Joanna 
110. Mazgaj Agnieszka 
111. Mazur Karolina
112. Melnychuk Yuliya
113. Michalska Kinga 
114. Mierzejewska Monika 
115. Miękina Mateusz 
116. Mikos Szymon
117. Mikuła Gabriela
118. Mikuszewska Aneta 
119. Milewski Marcin
120. Miszczak Szczepan
121. Misztak-Molenda Karolina
122. Misztal Aleksandra
123. Mordarski Marcin
124. Mroczkowska Zofia 
125. Mróz Tycjan 
126. Murzyn Bogumiła 
127. Niemirska Małgorzata 
128. Nowaczyk Jan 
129. Nowak Mateusz 
130. Nowicki Jonasz
131. Oczkowska Żaneta 
132. Ogórek Tomasz 
133. Okrzesik Tomasz
134. Olejnik Małgorzata 
135. Orlicka Anna
136. Orlicki Maciej 
137. Osmęda Magdalena 
138. Ostrowski Maciej
139. Palczewska-Paszkot Anna 
140. Patan Mikołaj
141. Pazdro Tomasz 
142. Pilszak Łukasz 
143. Płatek Michał 
144. Polańska-Słaby Agnieszka 
145. Połoszynowicz Paulina 
146. Posłuszny Bartosz 
147. Potrawka Karolina 
148. Przybyłowicz Agnieszka 
149. Radzimowski Łukasz
150. Regdosz Grzegorz
151. Rogozińska Ewelina 
152. Romaniec Paulina 
153. Rosa Natalia
154. Ryba Katarzyna 
155. Ryba Michał 
156. Rybak-Ciochoń Joanna
157. Rzepa Magdalena 
158. Sączek Konrad 
159. Siatka Natalia
160. Siedleczka Grzegorz 
161. Siekierda Konrad
162. Skotniczny Piotr 
163. Skóra Joanna 
164. Skrzypek Maksymilian 
165. Słoma Adam
166. Słowakiewicz Aneta 
167. Smardzewska Agnieszka 
168. Smoleń Roksana
169. Sobolewska Joanna 
170. Sobolewski Michał
171. Sodo Wojciech 
172. Sokół Angelika
173. Solorz Piotr
174. Soppa-Garstecka Małgorzata
175. Stabach Krzysztof 
176. Stach Rafał
177. Stępień Monika
178. Studencka Anna 
179. Suchoń Karolina  
180. Sułkowski Radosław 
181. Szaraniec-Kurzydym Magdalena 
182. Szczupak Klaudia 
183. Szwed Dominik 
184. Szymański Jakub 
185. Ściuk Monika 
186. Telejko Piotr 
187. Tobiasz Patrycja 
188. Tracz Dominika 
189. Tutko Kinga 
190. Twardowski Konrad 
191. Tylkowska Marlena
192. Typel Szymon
193. Wencowska-Bąk Agnieszka 
194. Węgrzyn Dorota 
195. Wierzba Dominika 
196. Wiśniewska Weronika 
197. Wiśniewski Bartosz 
198. Wordliczek Jerzy 
199. Woźniak Barbara 
200. Wójtowicz Karol
201. Wróbel Klaudia
202. Wydmańska Anna 
203. Ziemianek Beata 
204. Zięba Alicja
205. Znachowska Anna 
206. Zygucki Jakub 

 

Lista osób uprawnionych do złożenia wniosku

o wpis na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę OIRP w Krakowie,

które przystąpiły w maju 2021 roku do egzaminu radcowskiego na podstawie

art. 25 ust. 2 i uzyskały wynik pozytywny.

L.p. Nazwisko kandydata Imię kandydata
1. Biernacki Jakub
2. Czyżowska Katarzyna
3. Derek Michał
4. Dziduszko Paweł
5. Fausek Magdalena
6. Janik-Dybaś Ewa
7. Kęsek Piotr
8. Knawa Katarzyna
9. Kosakowski Mateusz
10. Król Robert
11. Malinowski Wojciech
12. Mikowska Aleksandra
13. Pacan Joanna
14. Pawlik Marcin
15. Tarnowska-Gałuszka Katarzyna
16. Wolska-Woźniak Bernadetta
17. Zatorski Daniel
18. Zientara Adrianna

 

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa