Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Nabór na aplikację 2020

Nabór na aplikację 2020

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Wpis na listę aplikantów radcowskich na rok szkoleniowy 2021


Informacja dotycząca wniosku o wpis na listę aplikantów radcowskich na rok szkoleniowy 2021 dla osób, które zdały egzamin wstępny na aplikację radcowską.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską z 26.09.2020 (Mała Hala TAURON Arena, ul. Stanisława Lema 7)


Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską kandydatów, którzy zdawali egzamin w dniu 28 września 2019 r. (sobota) o godzinie 11:00 w Małej Hali TAURON Areny, ul. Stanisława Lema 7, Kraków.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską z 26.09.2020 (Hala A Centrum Targowe Chemobudowa Kraków S.A., ul. Klimeckiego 14)


Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską kandydatów, którzy zdawali egzamin w dniu 26 września 2020 r. (sobota) o godzinie 11:00 w hali A Centrum Targowego Chemobudowa Kraków S.A., ul. Klimeckiego 14, Kraków.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską z 26.09.2020 (Kompleksie Sportowym „Czyżyny”, Aleja Jana Pawła II 37)


Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską kandydatów, którzy zdawali egzamin w dniu 26 września 2020 r. (sobota) o godzinie 11:00 w Kompleksie Sportowym „Czyżyny” Politechniki Krakowskiej, Aleja Jana Pawła II 37, Kraków.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską z 26.09.2020 (Duża Hala TAURON Arena, ul. Stanisława Lema 7)


Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską kandydatów, którzy zdawali egzamin w dniu 26 września 2020 r. (sobota) o godzinie 11:00 w Dużej Hali TAURON Areny, ul. Stanisława Lema 7, Kraków.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Lokalizacje egzaminu wstępnego na aplikację radcowską 2020


Egzamin wstępny na aplikację radcowską w Krakowie odbędzie się w dniu 26 września 2020 r. o godz. 11:00 w natępujących lokalizacjach:


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Informacja o zasadach postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2.


Informacja Przewodniczącego Komisji Egzaminacyjnej ds. aplikacji radcowskiej przy Ministrze Sprawiedliwości z siedzibą w Krakowie o zasadach postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 podczas egzaminu wstępnego na aplikację radcowską w 2020 r.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Zarządzenie ws. zasad obowiązujących na egzaminie wstępnym na aplikację radcowską w 2020 r.


Zarządzenie Przewodniczącego Komisji Egzaminacyjnej ds. aplikacji radcowskiej przy Ministrze Sprawiedliwości z siedzibą w Krakowie w sprawie zasad obowiązujących w 2020 r. na egzaminie wstępnym na aplikację radcowską.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Egzamin wstępny na aplikację radcowską 2020 - rekrutacja on-line


Po wypełnieniu swoimi danymi formularza rekrutacyjnego, należy wydrukować z systemu wniosek o dopuszczenie do egzaminu oraz kwestionariusz osobowy, a następnie dostarczyć te dokumenty wraz z wymaganymi załącznikami do biura OIRP w Krakowie, osobiście lub przesłać pocztą.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat w sprawie wytycznych GIS dotyczących egzaminów wstępnych na aplikacje radcowską w 2020 r.


W związku z wyznaczeniem terminu egzaminów wstępnych na aplikacje: adwokacką, radcowską, notarialną i komorniczą na dzień 26 września 2020 r. Minister Sprawiedliwości wystąpił do Głównego Inspektora Sanitarnego o wydanie szczegółowych wytycznych, dotyczących organizowania i przeprowadzania tych egzaminów.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Ogłoszenie o egzaminie wstępnym na aplikację radcowską w 2020 r.


Minister Sprawiedliwości wyznacza termin egzaminu wstępnego na aplikację radcowską na dzień 26 września 2020 r. (sobota) godz. 11.00.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Ogłoszenie w sprawie wykazu tytułów aktów prawnych na egzamin wstępny na aplikację radcowską w 2020 r.


Przewodniczący zespołu do przygotowania pytań testowych na egzamin wstępny dla kandydatów na aplikantów radcowskich, podaje do publicznej wiadomośc wykaz tytułów aktów prawnych, według stanu prawnego obowiązującego w dniu ogłoszenia


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Termin przeprowadzenia egzaminów wstępnych na aplikację w 2020 r.


Departament Zawodów Prawniczych informuje, że Minister Sprawiedliwości wskazał termin przeprowadzenia egzaminów wstępnych na aplikację adwokacką, radcowską, notarialną oraz komorniczą na rok 2020.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa