Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Nabór na aplikację 2020

Nabór na aplikację 2020

Wpis na listę aplikantów radcowskich na rok szkoleniowy 2021


Informacja dotycząca wniosku o wpis na listę aplikantów radcowskich na rok szkoleniowy 2021 dla osób, które zdały egzamin wstępny na aplikację radcowską.


Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską z 26.09.2020 (Mała Hala TAURON Arena, ul. Stanisława Lema 7)


Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską kandydatów, którzy zdawali egzamin w dniu 28 września 2019 r. (sobota) o godzinie 11:00 w Małej Hali TAURON Areny, ul. Stanisława Lema 7, Kraków.


Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską z 26.09.2020 (Hala A Centrum Targowe Chemobudowa Kraków S.A., ul. Klimeckiego 14)


Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską kandydatów, którzy zdawali egzamin w dniu 26 września 2020 r. (sobota) o godzinie 11:00 w hali A Centrum Targowego Chemobudowa Kraków S.A., ul. Klimeckiego 14, Kraków.


Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską z 26.09.2020 (Kompleksie Sportowym „Czyżyny”, Aleja Jana Pawła II 37)


Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską kandydatów, którzy zdawali egzamin w dniu 26 września 2020 r. (sobota) o godzinie 11:00 w Kompleksie Sportowym „Czyżyny” Politechniki Krakowskiej, Aleja Jana Pawła II 37, Kraków.


Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską z 26.09.2020 (Duża Hala TAURON Arena, ul. Stanisława Lema 7)


Wyniki z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską kandydatów, którzy zdawali egzamin w dniu 26 września 2020 r. (sobota) o godzinie 11:00 w Dużej Hali TAURON Areny, ul. Stanisława Lema 7, Kraków.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Lokalizacje egzaminu wstępnego na aplikację radcowską 2020


Egzamin wstępny na aplikację radcowską w Krakowie odbędzie się w dniu 26 września 2020 r. o godz. 11:00 w natępujących lokalizacjach:


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Informacja o zasadach postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2.


Informacja Przewodniczącego Komisji Egzaminacyjnej ds. aplikacji radcowskiej przy Ministrze Sprawiedliwości z siedzibą w Krakowie o zasadach postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 podczas egzaminu wstępnego na aplikację radcowską w 2020 r.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Zarządzenie ws. zasad obowiązujących na egzaminie wstępnym na aplikację radcowską w 2020 r.


Zarządzenie Przewodniczącego Komisji Egzaminacyjnej ds. aplikacji radcowskiej przy Ministrze Sprawiedliwości z siedzibą w Krakowie w sprawie zasad obowiązujących w 2020 r. na egzaminie wstępnym na aplikację radcowską.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Egzamin wstępny na aplikację radcowską 2020 - rekrutacja on-line


Po wypełnieniu swoimi danymi formularza rekrutacyjnego, należy wydrukować z systemu wniosek o dopuszczenie do egzaminu oraz kwestionariusz osobowy, a następnie dostarczyć te dokumenty wraz z wymaganymi załącznikami do biura OIRP w Krakowie, osobiście lub przesłać pocztą.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat w sprawie wytycznych GIS dotyczących egzaminów wstępnych na aplikacje radcowską w 2020 r.


W związku z wyznaczeniem terminu egzaminów wstępnych na aplikacje: adwokacką, radcowską, notarialną i komorniczą na dzień 26 września 2020 r. Minister Sprawiedliwości wystąpił do Głównego Inspektora Sanitarnego o wydanie szczegółowych wytycznych, dotyczących organizowania i przeprowadzania tych egzaminów.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Ogłoszenie o egzaminie wstępnym na aplikację radcowską w 2020 r.


Minister Sprawiedliwości wyznacza termin egzaminu wstępnego na aplikację radcowską na dzień 26 września 2020 r. (sobota) godz. 11.00.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Ogłoszenie w sprawie wykazu tytułów aktów prawnych na egzamin wstępny na aplikację radcowską w 2020 r.


Przewodniczący zespołu do przygotowania pytań testowych na egzamin wstępny dla kandydatów na aplikantów radcowskich, podaje do publicznej wiadomośc wykaz tytułów aktów prawnych, według stanu prawnego obowiązującego w dniu ogłoszenia


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Termin przeprowadzenia egzaminów wstępnych na aplikację w 2020 r.


Departament Zawodów Prawniczych informuje, że Minister Sprawiedliwości wskazał termin przeprowadzenia egzaminów wstępnych na aplikację adwokacką, radcowską, notarialną oraz komorniczą na rok 2020.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa