Uroczyste wręczenie pochwał aplikantom wyróżniającym się bardzo dobrymi wynikami szkolenia, 5.01.2023

05.01.2023

W dniu 5 stycznia 2023 r. w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie pochwał aplikantom wyróżniającym się bardzo dobrymi wynikami szkolenia w roku szkoleniowym 2022.

Rada OIRP w Krakowie uchwałą nr 946/XI/2022 z dnia 20 grudnia 2022 roku wyróżniła następujących aplikantów, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen z kolokwiów spośród aplikantów poszczególnych roczników:

I rok 2022 - Małgorzata Gaj, Justyna Golonka, Weronika Obara, Hubert Wojtoń, Arkadiusz Zbylut

II rok 2022 - Michał Wszołek, Paulina Kosak, Hanna Groborz

III rok 2022 – Adrianna Tomasik, Marcelina Trojanowska, Anna Szymańska

Wręczenie pochwał odbyło się w obecności Dziekana Rady OIRP w Krakowie dra Marcina Sala-Szczypińskiego oraz Wicedziekana ds. aplikacji Andrzeja Kadzika. Oprócz pamiątkowych dyplomów aplikanci otrzymali nagrody w postaci wyjątkowych pozycji książkowych ufundowanych przez Wydawnictwo CH Beck.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Joanna Podgórska

Kierownik szkolenia