Uroczysta inauguracja I roku szkolenia aplikantów radcowskich 2019

W dniu 10 stycznia 2019 r. w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich odbyła się uroczysta inauguracja I roku szkolenia aplikantów radcowskich 2019 organizowana przez Krajową Izbę Radców Prawnych.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele okręgowych samorządów radcowskich oraz aplikanci wszystkich Okręgowych Izb Radców Prawnych, którzy uzyskali najwyższą notę na egzaminie wstępnym.

Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie reprezentował Wicedziekan ds. aplikacji Andrzej Kadzik oraz aplikantka Pani Aneta Szumowska.

W Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie aplikację rozpoczęło 208 aplikantów radcowskich.

GIL_4668.JPG

GIL_4439.JPG