Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Kurs Legal English for Polish Lawyers

Kurs Legal English for Polish Lawyers

Szkoła języka angielskiego prawniczego Saturday School serdecznie zaprasza radców prawnych OIRP w Krakowie na wyspecjalizowane kursy Legal English

Saturday School otwiera zapisy na kursy Legal English, które wystartują w październiku 2022!

W najbliższym semestrze oferujemy następujące kursy:

  • Introduction to Legal English – zajęcia w środy o godz. 19:00 – zajęcia odświeżające ogólny angielski prowadzone na bazie materiałów dotyczących różnych dziedzin prawa
  • Legal English for Polish Lawyers – zajęcia w poniedziałki o godz. 18:00 – wiodący kurs naszej szkoły, który kładzie nacisk na tłumaczenie oryginalnych dokumentów prawniczych i sądowych z różnych dziedzin prawa, zmierzając jednocześnie do utrwalenia słownictwa poprzez konwersacje i słuchanie.
  • TOLES Higher preparation – zajęcia w czwartki o godz. 18:00 – kurs przygotowujący do międzynarodowego egzaminu TOLES Higher (Test of Legal English Skills), potwierdzający wysoki stopień umiejętności w posługiwaniu się angielskim prawniczym w realiach biznesowych.
  • Conversations for Lawyers –  zajęcia w czwartki o godz. 19:00 – NOWOŚĆ! – autorski kurs konwersacyjny, który stworzyliśmy w odpowiedzi na zgłaszaną przez naszych kursantów potrzebę ćwiczenia rozmowy o prawie w języku angielskim. Zajęcia polegają na luźniej dyskusji zakotwiczonej w tematyce okołoprawniczej, która stymulowana jest ciekawymi treściami.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA PROWADZONE SĄ ONLINE!

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej szkoły www.saturdayschool.pl w zakładce Kursy. Dokładny dzień pierwszego spotkania organizacyjnego dla każdej grupy podamy w najbliższych dniach.

Zapisy poprzez telefon, facebooka lub e-mail dostępne w zakładce Kontakt na stronie internetowej szkoły. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości-pozostajemy do dyspozycji!

Do zobaczenia na zajęciach!

Adam Sobota, Dominika Łosiowska

radcowie prawni

www.saturdayschool.pl

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa