Kurs Legal English for Polish Lawyers

07.10.2022

Szkoła języka angielskiego prawniczego Saturday School serdecznie zaprasza radców prawnych OIRP w Krakowie na wyspecjalizowane kursy Legal English

Saturday School otwiera zapisy na kursy Legal English, które wystartują w październiku 2022!

W najbliższym semestrze oferujemy następujące kursy:

• Introduction to Legal English – zajęcia w środy o godz. 19:00 – zajęcia odświeżające ogólny angielski prowadzone na bazie materiałów dotyczących różnych dziedzin prawa
  • Legal English for Polish Lawyers – zajęcia w poniedziałki o godz. 18:00 – wiodący kurs naszej szkoły, który kładzie nacisk na tłumaczenie oryginalnych dokumentów prawniczych i sądowych z różnych dziedzin prawa, zmierzając jednocześnie do utrwalenia słownictwa poprzez konwersacje i słuchanie.
  • TOLES Higher preparation – zajęcia w czwartki o godz. 18:00 – kurs przygotowujący do międzynarodowego egzaminu TOLES Higher (Test of Legal English Skills), potwierdzający wysoki stopień umiejętności w posługiwaniu się angielskim prawniczym w realiach biznesowych.
  • Conversations for Lawyers –  zajęcia w czwartki o godz. 19:00 – NOWOŚĆ! – autorski kurs konwersacyjny, który stworzyliśmy w odpowiedzi na zgłaszaną przez naszych kursantów potrzebę ćwiczenia rozmowy o prawie w języku angielskim. Zajęcia polegają na luźniej dyskusji zakotwiczonej w tematyce okołoprawniczej, która stymulowana jest ciekawymi treściami.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA PROWADZONE SĄ ONLINE!

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej szkoły www.saturdayschool.pl w zakładce Kursy. Dokładny dzień pierwszego spotkania organizacyjnego dla każdej grupy podamy w najbliższych dniach.

Zapisy poprzez telefon, facebooka lub e-mail dostępne w zakładce Kontakt na stronie internetowej szkoły. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości-pozostajemy do dyspozycji!

Do zobaczenia na zajęciach!

Adam Sobota, Dominika Łosiowska

radcowie prawni