II Edycja Programu Mentoringowego Fundacji Women in Law

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować o przedłużeniu terminu rekrutacji do II Edycji Programu Mentoringowego Fundacji Women in Law.

Zgłoszenia do Programu przyjmujemy do 6 kwietnia 2021 r.

Pięć najlepiej ocenionych aplikacji od mentee zostanie całkowicie zwolnionych z opłaty za udział w Programie, a dla kolejnych pięciu najlepszych aplikacji przewidzieliśmy zniżkę w wysokości 50%.

Program Mentoringowy Fundacji jest inicjatywą łączącą studentki, absolwentki prawa oraz aplikantki z przedstawicielkami i  przedstawicielami zawodów  prawniczych  z większym  doświadczeniem.  Ma  on  za  zadanie  wspieranie  rozwoju  zawodowego uczestniczek oraz pomoc w świadomym planowaniu i realizowaniu przez nich własnej drogi zawodowej, dzięki budowaniu relacji z mentorami, którzy dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem,towarzyszą mentees w procesie rozwoju. Program mentoringowy Fundacji Women in Law powstał, aby wspierać rozwój i akcelerację kariery młodych prawniczek. W ramach mentoringu, chcemy, aby mentees zyskały dostęp do opieki merytorycznej bardziej doświadczonych prawniczek i prawników. Mentee będą także uczestniczyły w szkoleniach oraz spotkaniach z mentorami wspierającymi, którzy opowiedzą o tym, jak wygląda praca prawniczki lub prawnika w danej specjalizacji lub dziedzinie prawa.

Więcej o Programie Mentoringowym na naszej stronie internetowej: http://www.womeninlaw.pl/program-mentoringowy

Grafika_PM_Fundacja_Women_in_Law_2.png