Zaproszenia na szkolenia - "PRAWO PRACY oraz ochrona danych osobowych z uwzględnieniem zmian od 01.01.2015 r.” , „Korekty dokumentacji płacowych i konsekwencje dla rozliczeń z ZUS i US oraz ochrona danych osobowych w płacach – zmiany w 2015 r.”

25.02.2015

TAXUS Centrum Szkoleń przesyła zaproszenia na szkolenia, które odbędą się w Białce Tatrzańskiej:

„PRAWO PRACY oraz ochrona danych osobowych z uwzględnieniem zmian od 01.01.2015 r."

Zajęcia poprowadzą:

Pani Magdalena Miska - praktyk, doświadczony i ceniony wykładowca, prawnik, Inspektor Pracy.

Pani Monika Tarnawa - Zajączkowska - radca prawny, członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego,  specjalista z zakresu ochrony danych osobowych, praktyk, stały współpracownik firmy.

„Korekty dokumentacji płacowych i konsekwencje dla rozliczeń z ZUS i US oraz ochrona danych osobowych w płacach - zmiany w 2015 r."

Zajęcia poprowadzą:

Pani Katarzyna Smulczyk - specjalista z zagadnień kadrowo - płacowych, praktyk, autorka licznych artykułów w prasie specjalistycznej, doświadczony wykładowca, certyfikowany audytor wewnętrzny zintegrowanego systemu zarządzania.

PRAWO PRACY oraz ochrona danych osobowych
Korekty dokumentacji płacowych i konsekwencje dla rozliczeń z ZUS