VI Kolokwium Jagiellońskie - Kraków, 16.01.2015

07.01.2015

Prof. dr hab. Jerzy Pisuliński, kierownik Katedry Prawa Cywilnego UJ, serdecznie zaprasza do udziału w VI Kolokwium Jagiellońskim poświęconym zmianom w prawie konsumenckim. Konferencję tę Katedra współorganizuje z Krajową Szkołą Sądownictwa i Prokuratury.

VI Kolokwium Jagiellońskie będzie dotyczyło rozwiązań przewidzianych w nowej ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827), która weszła w życie 25 grudnia 2014 r. Ustawa ta nie tylko ma na celu implementację do polskiego systemu prawnego przepisów unijnych, ale także reformę przepisów dotyczących rękojmi za wady rzeczy w prawie cywilnym. Liczymy więc na to, że dyskusja nad poszczególnymi rozwiązaniami ustawy ułatwi jej zrozumienie i wdrożenie (zob. więcej o temacie konferencji tutaj).

Kolokwium odbędzie się 16 stycznia 2015 r. (piątek) w Auli Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury (ul. Przy Rondzie 5) w Krakowie. Udział w Kolokwium jest odpłatny (opłata wynosi 160 zł). Formularz rejestracji znajduje się na stronie Katedry Prawa Cywilnego - bezpośredni link.

Za udział w konferencji uczestnicy otrzymają punkty szkoleniowe.