Szkolenie z "Praktycznych podstaw mediacji gospodarczej" dla radców prawnych. Warszawa, 22.10.2012r.

17.07.2012

Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych organizuje szkolenie z "Praktycznych podstaw mediacji gospodarczej" dla radców prawnych, którzy nie posiadają stosownych uprawnień, a chcieliby zostać wpisani na listę mediatorów Centrum.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie, w dniu 22 października br., w godzinach 9.00 - 16.00.
Koszt szkolenia to 550zł + VAT (676,50zł).
W załączeniu formularz zgłoszeniowy, który proszę wypełnić i odesłać na adres mailowy centrum.mediacji@kirp.pl. Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 14 września br. do momentu wyczerpania miejsc.

Jest to niepowtarzalna okazja nabycia całkiem nowych, ale szczególnie potrzebnych umiejętności w zawodzie radcy prawnego. Jak wskazywała Julie Macfarlane, gość specjalny konferencji "Prawnik Jutra", obecnie w zmieniającej się rzeczywistości prawniczej, do skutecznej pracy będą ważne umiejętności związane z negocjacjami. Warto więc wziąć udział w tym szkoleniu i zwiększyć swoje zdolności w tym zakresie. Więcej informacji znajduje się tutaj: http://e-kirp.pl/Aktualnosci/Praktyczne-podstawy-mediacji-gospodarczej-szkolenie-dla-chetnych