Szkolenie "Teleinformatyczna księga wieczysta. Najnowsza nowelizacja systemu ksiąg wieczystych i postępowania wieczystoksięgowego" - Kraków, 22.06.2015r.

26.05.2015

L ubuskie Centrum Edukacji Samorządowej i Specjalistycznej

zaprasza na szkolenie:

Teleinformatyczna księga wieczysta. Najnowsza nowelizacja systemu ksiąg wieczystych i postępowania wieczystoksięgowego.

adresaci Notariusze, asesorzy i aplikanci notarialni,komornicy, radcowie prawni i aplikanci radcowscy,adwokaci i aplikanci adwokaccy, referendarze sądowi, sędziowie I wydziałów cywilnych sądów rejonowych oraz wydziałów odwoławczych sądów okręgowych, prawnicy banków (inhouse lawyers), deweloperzy, zarządcy nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowi. Pracownicy urzędów wojewódzkich, wydziałów Skarbu Państwa, wydziałów nieruchomości. Pracownicy urzędów marszałkowskich, pracownicy urzędów miast, gmin zajmujący się obrotem nieruchomościami, radcy prawni tych urzędów.

data W dniu 22 czerwca 2015r. - Kraków

miejsce Krakowska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych - NOT, Kraków, ul. F. Straszewskiego , nr: 28 / sala B, II piętro

opis szkolenia Ustawa z dnia 15 stycznia 2015 r. o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw, stanowi ostatni krok w przekształceniu polskiej księgi wieczystej w nowoczesny instrument obrotu Nieruchomościami. Ustawa porządkuje stan prawny po zakończeniu migracji ksiąg wieczystych na podstawie ustawy z dnia 14 lutego 2003 r. o przenoszeniu treści księgi wieczystej do struktury księgi wieczystej prowadzonej w systemie informatycznym (Dz. U. z 2003 r. Nr 42, poz.363).

wykładowca Piotr Siciński
  Przewodniczący Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Warszawie. Pod jego kierownictwem został wdrożony jeden z pierwszych systemów informatycznych prowadzenia i zakładania ksiąg wieczystych. Począwszy od czerwca 2005 roku prowadzi Kancelarię Notarialną w Warszawie specjalizując się w obrocie nieruchomościami. Jest wykładowcą z zakresy prawa ksiąg wieczystych i autorem szeregu publikacji na temat postępowania wieczystoksięgowego, uczestniczy w pracach nad przygotowaniem projektów aktów normatywnych programu „Nowa Księga Wieczysta”.

program Cena, program szkolenia, szczegóły organizacyjne i umowa zgłoszenia do pobrania (kliknij myszką):
pliki/22.06.15r_Teleinformatyczna księga wieczysta_Siciński_Kraków.doc
(w razie braku załącznika prosimy o kontakt)

dodatkowe
informacje

ze względów organizacyjnych prosimy o szybkie przysyłanie kart zgłoszenia,
odpłatność prosimy uiszczać najlepiej na 2 dni przed szkoleniem

Z poważaniem Mirosława Kędziora, Dyrektor LCESiS