Szkolenie "Ochrona i zarządzanie własnością intelektualną: Co każdy twórca i pracodawca wiedzieć powinien?" - Łódź/Poznań, 10/11 czerwca 2015 r.

08.06.2015

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza na szkolenia:

„Ochrona i zarządzanie własnością intelektualną: Co każdy twórca i pracodawca wiedzieć powinien?"

10 czerwca 2015 r.

Politechnika Łódzka (ul. ks. I. Skorupki 6/8, budynek B2 - WOZOWNIA, sala konferencyjna)

11 czerwca 2015 r.

Poznański Park Naukowo-Technologiczny (ul. Rubież 46 C, sala 56)

Uczestnicy szkoleń poznają podstawowe zagadnienia dot. zarządzania własnością przemysłową, zapoznają się z autorskoprawnym modelem ochrony wyników twórczości na przykładzie programów komputerowych, a także dowiedzą się jak ochrona znaków towarowych może wpłynąć na sukces firmy oraz jak można chronić tajemnicę przedsiębiorstwa.

Na szkolenia zapraszamy przedsiębiorców, jak również przedstawicieli otoczenia biznesu, rzeczników patentowych, prawników, pracowników naukowych i studentów oraz wszystkich zainteresowanych problematyką ochrony praw własności intelektualnej.

Szkolenia poprowadzą eksperci z dziedziny prawa własności intelektualnej.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Rejestracja na szkolenia drogą elektroniczną pod adresem: jnyga@uprp.pl

szkolenie_lodz 10 czerwca KOR.pdf
szkolenie_poznan 11 czerwca KOR.pdf