Szkolenie PWSK - Prawnik w sieci klientów. Kraków, Instytut Allerhanda 20-21.06.2013

03.06.2013

We Krakowie, 20 i 21 czerwca odbędzie się V edycja cyklu szkoleń dla prawników PWSK - Prawnik w sieci klientów. Podczas dwóch dni zajęć zaprezentowane zostaną specjalistyczne rozwiązania z zakresu zarządzania, marketingu, PR-u i rozwoju biznesu kancelarii.

Celem dwudniowych warsztatów jest przekazanie wyjątkowej wiedzy, która umożliwi prawnikom i kancelariom rozwój i pozyskanie nowych klientów. Dzisiaj klienci usług prawnych potrzebują profesjonalnego doradcy, łączącego merytorykę z umiejętnościami managerskimi, który rozumie biznes i będzie stanowił dla niego wsparcie często także o charakterze strategicznym. Dlatego w trakcie PWSK skupiamy się na głównych obszarach, mających na celu wsparcie biznesowych umiejętności prawników.

Poruszane zagadnienia:

Panel I: „Marketing i e-marketing usług prawnych" - trener Szymon Kwiatkowski

Panel II: „Zarządzanie kancelarią - on-line czy własny serwer?" - trener Marcin Zręda

Panel III: „Business development w kancelarii prawnej" - trener Monika Muracka

Panel IV: „Strategia i zarządzanie kancelarią prawną" - trener Ryszard Sowiński

Panel V: „PR usług prawnych" - trener Agnieszka Brzozowska

Program szkolenia oraz aktualne informacje na stronie www.pwsk.marketingprawa.pl

Kontakt do Organizatorów:

Szymon Kwiatkowski