Szkolenie pt.: „Mediacja w teorii i praktyce – szkolenie dla przedstawicieli środowisk prawniczych zajmujących się rozwiązywaniem konfliktów gospodarczych”

12.12.2014

Szanowni Państwo,

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Mediacja w teorii i praktyce – szkolenie dla przedstawicieli środowisk prawniczych zajmujących się rozwiązywaniem konfliktów gospodarczych”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3, w dniu 16 grudnia 2014 r., o godz. 9.00.

Szkolenie organizowane jest w zakresie realizowanego przez IPH w Krakowie projektu pt. „Centra Arbitrażu i Mediacji – projekt pilotażowy” w ramach Priorytetu V. Dobre Rządzenie, Działanie 5.3 Wsparcie na rzecz realizacji Strategii Lizbońskiej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli środowisk prawniczych zainteresowanych informacjami z zakresu mediacji.

Szkolenie poprowadzi Pan Michał Niedźwiedź – sędzia, wykładowca i praktyk specjalizujący się w zagadnieniach prawa gospodarczego.

KRYTERIA REKRUTACJI na szkolenie realizowane w ramach Projektu:

1. Uczestnikami szkoleń mogą być przedstawiciele środowisk prawniczych zajmujący się rozwiązywaniem konfliktów w sprawach gospodarczych: radcowie prawni, adwokaci, sędziowie i pełnomocnicy firm.

2. Kolejność zgłoszeń, z pierwszeństwem dla uczestników (bez względu na płeć) nie mających doświadczenia z pozasądowym rozstrzyganiem sporów (ADR).

3. Osoby, które spełniają ww. kryteria oraz prześlą formularz zgłoszeniowy i wymagane dokumenty, a nie zostaną zakwalifikowane do udziału w szkoleniu z powodu braku miejsc, umieszczone zostaną na liście rezerwowej. 30% miejsc będzie zarezerwowane dla mniej reprezentowanej płci.

WARUNKI UCZESTNICTWA W SZKOLENIU:

1. Warunkiem uczestnictwa jest zakwalifikowanie osoby do udziału w szkoleniu przez
    Realizatora Projektu (IPH w Krakowie) zgodnie z przyjętymi kryteriami rekrutacji oraz

2. Wypełnienie i podpisanie przez uczestnika szkolenia: formularza zgłoszeniowego, deklaracji uczestnictwa w projekcie (załącznik nr 1), oświadczenia uczestnika projektu, na podstawie którego możliwe będzie przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2) oraz zakresu danych osobowych do przetwarzania (załącznik nr 3).

ZGŁOSZENIA:
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona!

W celu zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy przesłać faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan na adres e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl wypełnione i podpisane następujące dokumenty:

1. Zaproszenie - Formularz zgłoszeniowy (str. 2)
2. Deklaracja uczestnictwa w projekcie (Załącznik nr 1)
3. Oświadczenie uczestnika projektu (Załącznik nr 2)
4. Zakres danych osobowych do przetwarzania (Załącznik nr 3)
Instrukcja wypełniania Załącznika nr 3

Dopuszczalne jest również złożenie formularza zgłoszeniowego i wymaganych dokumentów osobiście lub przesłanie pocztą do Biura Projektu na adres: Izba Przemysłowo – Handlowa w Krakowie, ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków (decyduje data wpływu).

UWAGA!!!
Po przyjęciu zgłoszenia obecność w szkoleniu jest obowiązkowa! Uczestnik może zrezygnować z udziału w szkoleniu, na które się zgłosił na pisemny wniosek złożony do Biura IPH najpóźniej do dnia 12.12.2014 r.

Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod nr. tel.: 12/ 428 92 57, 63;
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl