Szkolenie pt. „Kodeks pracy na progu 2016 r. - nadchodzące nowelizacje przepisów prawa pracy" - Kraków, 18.12.2015

08.12.2015

Szkolenie pt. „Kodeks pracy na progu 2016 r. - nadchodzące nowelizacje przepisów prawa pracy".

Prowadzenie: r.pr prof. dr hab. Arkadiusz Sobczyk

Data: 18 grudnia 2015,  godz. 13.00-16.15

Miejsce: Instytut Allerhanda, Pl. Sikorskiego 2/7, Kraków

Z dniem 2 stycznia oraz 22 lutego 2016 wchodzą w życie ważne zmiany w Kodeksie pracy, dotyczące urlopów związanych z rodzicielstwem oraz zawieraniem umów terminowych!

W związku ze zmianami, jakie nastąpią w prawie pracy w nadchodzącym roku, zapraszamy Państwa na szkolenie pt. „Kodeks pracy na progu 2016 r. - nadchodzące nowelizacje przepisów prawa pracy", które odbędzie się 18 grudnia 2015 w siedzibie Instytutu Allerhanda w Krakowie.

Szkolenie zostało przygotowane z myślą o pracownikach działów kadr i płac,  HR managerach i kadrze zarządzającej przedsiębiorstw.

Szkolenie, w formule wykładowo- warsztatowej, będzie prowadzone przez r.pr prof. dr hab. Arkadiusza Sobczyka, wybitnego specjalistę z zakresu prawa pracy, byłego sędziego orzekającego, profesora nadzwyczajnego w Katedrze Prawa Pracy i Polityki Społecznej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, wykładowcę i egzaminatora na aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, autora ponad 100 publikacji na temat prawa pracy oraz redaktora naukowego  Komentarza do Kodeksu pracy (2014).

Zapraszamy do rejestracji na szkolenie poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej Allerhand Training:

www.training.allerhand.pl

Zmiany w Prawie pracy - Agenda