Szkolenia z zakresu ochrony własności intelektualnej. Warszawa, 14-15.10.2014 r.

30.09.2014

Granice międzynarodowej ochrony własności intelektualnej  oraz Międzynarodowa ochrona własności przemysłowej. Procedury ochronne i zwalczanie naruszeń –

bezpłatne szkolenia Urzędu Patentowego.

Urząd Patentowy RP zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu ochrony własności intelektualnej, które odbędą się w Małej Auli Politechniki Warszawskiej w dniach 14 i 15 października 2014 r. Przedsięwzięcia adresowane są w szczególności do małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji otoczenia biznesu i będą poświęcone między innymi zasadzie terytorialności w prawie własności intelektualnej, procedurom uzyskiwania ochrony oraz naruszeniom praw wyłącznych.

Rejestracji na szkolenia można dokonać wyłącznie drogą elektroniczną – poprzez wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie: www.uprp.pl, do dnia 10 października br. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Wydziałem Wspierania Innowacyjności, tel. 22 579 00 47.

Projekt nr: POIG 05.02.00-00-004/10

Nazwa projektu: Wsparcie efektywnego wykorzystania własności przemysłowej w innowacyjnej gospodarce

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

Szkolenie 15.10.2014