Studia Podyplomowe PRAWO SPORTOWE - rekrutacja 2014/2015

Podyplomowe Studia Prawa Sportowego

i Organizacji Imprez Masowych

Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

Studia na najlepszym wydziale w Polsce

Zajęcia prowadzą Naukowcy z WPiA UW i innych polskich uczelni,

wybitni specjaliści i eksperci

Z nami dowiesz się nt:

● Prawa sportowego ● Podmiotów zborowych ruchu sportowego ● Statusu prawnego zawodników ● Różnych gałęzi prawa regulujących problemy prawne w sporcie ● Własności intelektualnej w sporcie, sponsoringu i reklamy ● Podatkowych i finansowych aspektach sportu oraz imprez masowch ● Organizacji i przebiegu imprezy masowej ● Rozwiązań sporów i konfliktów ● Zwalczania dopingu w sporcie ●

Do kogo skierowane są studia:

Studia adresowane są w szczególności do osób zajmujących się problematyką sportu i prawa sportowego oraz organizacją imprez masowych, w tym sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych, w szczególności: pracowników klubów i związków sportowych, ciał zarządzających sportem oraz infrastrukturą sportową, pracowników wydziałów sportu w samorządach lokalnych i władzach centralnych; działaczy sportowych; sędziów sądów dyscyplinarnych i polubownych, menedżerów sportowych, kandydatów na menedżerów sportowych; doradców podatkowych, pracowników organów skarbowych i podatkowych, pracowników działów księgowych, finansowych i podatkowych podmiotów sportowych, prawników, ekonomistów, finansistów, a także innych wolnych zawodów (biegłych rewidentów, radców prawnych, adwokatów, notariuszy) oraz aplikantów (radcowskich, notarialnych, adwokackich, rewidenckich).

Kontakt:

Instytut Prawa Karnego WPiA UW