Spotkanie konsultacyjno-informacyjne „Rejestracja kształtu funkcjonalnego jako znaku towarowego w świetle najnowszego orzecznictwa". Warszawa, 31.03.2015 r.

24.03.2015

Szanowni Państwo,

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w spotkaniu konsultacyjno-informacyjnym

z Panią dr Lavinią Brâncuși z Katedry Prawa Cywilnego, Wydziału Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego nt.:

W ramach spotkania poruszone zostaną między innymi następujące zagadnienia:

• przeszkoda kształtu niezbędnego do osiągnięcia efektu technicznego;
  • przeszkoda kształtu uwarunkowanego naturą towaru;
  • przeszkoda oznaczenia opisowego.

Wykład odbędzie się dnia 31 marca 2015 r. (wtorek) w godz. 12.00-14.00
w siedzibie Urzędu Patentowego RP (Warszawa, al. Niepodległości 188/192) w sali nr 557.

Mamy nadzieję, iż zaproponowana problematyka spotka się z Państwa zainteresowaniem.
Uprzejmie prosimy o upowszechnienie tej informacji w Państwa środowisku.

Uprzejmie informujemy, że w celu potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu należy wypełnić poniższy formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej Urzędu Patentowego RP: