Seminarium pt. "Nowa ustawa o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym wyzwanie dla rynków finansowych" - Toruń, 28.11.2015 r.

10.11.2015

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że z inicjatywy Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Prof. Tomasza Justyńskiego zespół pod kierunkiem Prof. Eugeniusza Kowalewskiego zaprasza do udziału w seminarium pt. Nowa ustawa o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym wyzwanie dla rynków finansowych?

Seminarium odbędzie się w dniu 28 listopada br. (sobota), w godz. 9.45-17.30 w Sali Posiedzeń Rady Wydziału Prawa i Administracji. Przedsięwzięcie adresowane jest do przedstawicieli zakładów ubezpieczeń, banków, towarzystw emerytalnych, agentów ubezpieczeniowych, brokerów ubezpieczeniowych, UFG, PBUK oraz pozostałych instytucji rynku finansowego, adwokatów, radców prawnych a także do wszystkich osób zainteresowanych tytułową problematyką.

Dodatkowe informacje znajdują się w załączonej broszurze. W imieniu zespołu Katedry Prawa Ubezpieczeniowego serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium. Dla uczestników przewidzieliśmy możliwość uzyskania certyfikatów koniecznych do potwierdzenia szkolenia zawodowego.

Rzecznik Finansowy.pdf