"Proces inwestycyjno - budowlany - aktualne problemy, wybrane orzecznictwo". Kraków, 22.04.2015 r.

18.03.2015

Firma Business Option Law&Training - organizator wyspecjalizowanych szkoleń i konferencji o tematyce prawniczej,

proponuje szkolenie:

Proces inwestycyjno - budowlany - aktualne problemy, wybrane orzecznictwo,

które odbędzie się 22 kwietnia br.w Krakowie, a poprowadzi je sędzia WSA Mariusz Kotulski.

W programie szkolenia znalazły się następujące zagadnienia:
  1. Problemy związane z planowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym w orzecznictwie sądownictwa administracyjnego.
  2. Ocena zgodności planowanej inwestycji z miejscowym planem lub decyzją ustalającą warunki zabudowy.
  3. Decyzje wydawane przez właściwe organy, czynność polegająca na zgłoszeniu budowy i instytucja sprzeciwu.
  4. Zgłoszenie zakończenia budowy i decyzja o pozwoleniu na użytkowanie.
  5. Możliwość zaskarżenia orzeczeń i skutki orzeczeń organów odwoławczych oraz sądu administracyjnego.
  6. Przepisy szczególne np. inwestycji drogowych i inne.
  7. Strona postępowania w poszczególnych postępowaniach administracyjnych w sprawach budowlanych.
  8. Przewlekłość i bezczynność w postępowaniu administracyjnym.
  9. Administracyjne postępowania nadzwyczajne.

Koszt udziału w szkoleniu to:

599 zł + VAT  przy zgłoszeniu do 10 kwietnia br.

699 zł + VAT przy zgłoszeniu po 10 kwietnia br.

499 zł + VAT - cena dla aplikantów.

W załączonych plikach przesyłamy program wraz ze szczegółami organizacyjnymi oraz formularz zgłoszeniowy.