"Nowe podejście do zamówień publicznych" - bezpłatna usługa projetowa dla członków OIRP

13.05.2013

Krótko o usłudze

Doradztwo, o którym mowa jest realizowane przez firmę PM Group Sp .j. w ramach projektu systemowego PARP „Nowe podejście do zamówień publicznych - szkolenia i doradztwo".

Ma na celu podniesienie wiedzy nt. stosowania ustawy Prawa zamówień publicznych; zwiększenie zainteresowania u przedsiębiorców z sektora MSP ubieganiem się o zamówienia publiczne; podniesienie świadomości w zakresie możliwości, jakie daje Prawo zamówień publicznych.

• Doradztwo odbywa się w formie spotkań bezpośrednich - indywidualnych lub grupowych (max. 5 osób) - w siedzibie klienta.
  • To Państwo wskazujecie dogodny dla siebie termin i zakres spotkania.
  • Każdej firmie przysługuje 6 godzin doradztwa.

Doradztwo Czego dotyczy?

• zmian wynikających z nowego podejścia do zmówień publicznych wdrażanego w sektorze publicznym,
  • nowych możliwości jakie przedsiębiorcom sektora MSP daje nowe podejście do zamówień publicznych,
  • prawa zamówień publicznych,
  • sposobu przeprowadzania postępowania przetargowego,
  • sposobu przygotowywania oferty,
  • możliwości i zagrożeń wynikających z prawa zamówień publicznych.

Co daje?

• poznanie nowych możliwości jakie przedsiębiorstwom sektora MSP daje nowe podejście do zamówień publicznych wdrażane w sektorze publicznym;
  • poznanie zmian jakie wprowadza nowe podejście do zamówień publicznych wdrażane w sektorze publicznym;
  • podniesienie wiedzy z zakresu prawa zamówień publicznych;
  • praktyczny trening umiejętności ubiegania się o zamówienia publiczne;
  • doradztwo ekspertów w zakresie zamówień publicznych.

Warunki udziału

Dostarczenie do Wykonawcy poprawnie wypełnionej dokumentacji uczestnictwa w projekcie.

Biorąc udział w Usłudze przedsiębiorcy korzystają z pomocy de minimis, otrzymując w ten sposób 100% dofinansowania.

Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo na stronie internetowej http://www.zamowieniapubliczne.edu.pl
Serdecznie zapraszamy!

Jak zgłaszać chęć uczestnictwa?

1)    Telefonicznie: 537 063 456

2)    Na e-mail: monika.waszczuk@szkolenia-polska.pl

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.