"Autentyczność dokumentów na tle postępowania dowodowego". Łódź, 25.03.2015 r.

18.03.2015

Lubuskie Centrum Edukacji Samorządowej i Specjalistycznej

zaprasza na szkolenie:

Autentyczność dokumentów na tle postępowania dowodowego.

KLIKNIJ I POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ

adresaci Urzędnicy administracji państwowej i urzędnicy administracji samorządowej; banki, radcy prawni, nadzór budowlany, ochrona środowiska, ops, pcpr, pup, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy, zarządcy dróg.

data W dniu 25 marca 2015r. - Łódź

miejsce Łódzki Dom Kultury, Łódź, ul. R. Traugutta, nr: 18

opis szkolenia Szkolenie ma na celu przedstawienie problematyki dowodów w postępowaniu administracyjnym w tym dokumentów i związanych z tym kwestii ich autentyczności. Absolwent szkolenia będzie posiadał wiedzę umożliwiającą prawidłowe prowadzenie postępowania dowodowego i wstępną weryfikację dokumentów ze względów formalnych. Wiedza zostanie przedstawiona w sposób bardzo przystępny. Wiadomości teoretyczne zostaną uzupełnione licznymi ilustracjami. Utrwalenie wiedzy i jej weryfikacja nastąpi poprzez wykonywanie przez uczestników szkolenia ćwiczeń.

wykładowca Mirosław Sójka
  Doktor nauk prawnych. Autor publikacji z dziedziny nauk pomocniczych prawa (kryminalistyka). Trener wpisany do bazy danych kadry trenerskiej uprawnionej do prowadzenia zajęć w ramach szkoleń modułowych dla pracowników instytucji rynku pracy. Przeprowadził ponad 1500 godzin dydaktycznych szkoleń dla pracowników publicznych służb zatrudnienia, pomocy społecznej, urzędów wojewódzkich, urzędów marszałkowskich. Jest autorem licznych szkoleń z zakresu między innymi postępowania administracyjnego oraz postępowania egzekucyjnego w administracji.

program Cena, program szkolenia, szczegóły organizacyjne i umowa zgłoszenia do pobrania (kliknij myszką):
pliki/25.03.15r_Autentyczność dokumentów_SÓJKA_Łódź.doc
(w razie braku załącznika prosimy o kontakt)

dodatkowe
informacje

ze względów organizacyjnych prosimy o szybkie przysyłanie kart zgłoszenia,
odpłatność prosimy uiszczać najlepiej na 2 dni przed szkoleniem

Z poważaniem Mirosława Kędziora, Dyrektor LCESiS