Przestępczość Gospodarcza na najlepszym wydziale w Polsce! IV edycja! Rekrutacja trwa!

27.03.2015

PRZESTĘPCZOŚĆ GOSPODARCZA

Studia na najlepszym wydziale

w Polsce

Rekrutacja na IV edycję Podyplomowych Studiów Zapobiegania Przestępczości Gospodarczej, Skarbowej i Przeciwko Mieniu w roku akademickim 2015/2016: Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

Więcej informacji: http://www2.wpia.uw.edu.pl/723,Informacje_ogolne.html

Z nami dowiesz się nt:

• Prawa karnego gospodarczego
  • Prawa skarbowego
  • Przestępstw przeciwko mieniu
  • Taktyki prowadzenia śledztw w sprawach o przestępstwach gospodarczych
  • Instrumentów procesowo-kryminalistycznych wykorzystywanych w prowadzonych postępowaniach

Studia adresowane są do absolwentów studiów wyższych oraz pracowników instytucji państwowych pragnących pogłębić wiedzę z zakresu prawa karnego gospodarczego zidentyfikować sytuacje, w których dochodzi do nadużyć prawa w obszarze pracy operacyjnej, skutecznie i efektywnie gromadzić informacje przydatne do wykrywania i ścigania sprawców przestępstw gospodarczych

Niespodzianka !!! WSTĘP WOLNY NA WYKŁAD III EDYCJI !!!

FAŁSZERSTWA DOKUMENTÓW

10.05.2015, o godzinie 12.30, Sala 207, II piętro, budynek - dawny BUW

(główny kampus UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28)

Wykład wygłosi: prof. dr hab. Piotr Girdwoyń - Katedra Kryminalistyki,

Instytutu Prawa Karnego Wydziału Prawa i Administracji UW

Niezależnie od prowadzonych zajęć organizatorzy z dużym powodzeniem przygotowują ofertę o charakterze kulturalno-integracyjnym, co wpływa pozytywnie na budowanie relacji w grupie oraz wszechstronny rozwój uczestników, jak również gwarantuje pomoc przy organizowaniu noclegów dla słuchaczy z poza Warszawy.