Postępowanie cywilne - podsumowanie praktyki i wybranego orzecznictwa sądów, Warszawa, 10.12.2013r.

04.12.2013

Istnieje jeszcze szansa zapisu na ostatni projekt szkoleniowy dla prawników w tym roku:

POSTĘPOWANIE CYWILNE - PODSUMOWANIE PRAKTYKI I WYBRANEGO ORZECZNICTWA SĄDÓW

10 grudnia 2013 r.

prowadzący: SSA Małgorzata Manowska oraz r.pr Anna Cudna-Wagner
(zespół postępowań sądowych i arbitrażowych kancelarii Linklaters).

W programie szkolenia przewidujemy m.in.

• Case management (wymiana pism przygotowawczych, posiedzenia organizacyjne, załącznik do protokołu, informacyjne słuchanie stron)
  • Odpowiedz na pozew, wniosek o wydłużenie terminu na odpowiedz na pozew
  • Znaczenie prywatnej opinii (prywatny ekspert)
  • Zmiany w zakresie środków zaskarżenia (zażalenie poziome, zażalenie na wyrok)
  • Postępowanie zabezpieczające po nowelizacji
  • Ocena nowelizacji i wnioski.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanych opłat za uczestnictwo w szkoleniu.

Certyfikat uczestnictwa w naszych szkoleniach dokumentuje spełnienie obowiązku doskonalenia zawodowego.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 599 zł+VAT, cena dla Aplikantów - 459 zł + VAT.

Szczegóły programowe a także formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo poniżej oraz na www.businessoption.pl, gdzie znajdą Państwo bieżące informacje dotyczące projektów Business Option.

Jeszcze przed świętami przedstawimy naszą ofertę szkoleniową na I kwartał 2014 r., aby mogli Państwo z wyprzedzeniem zarezerwować czas na wybrane projekty.

Zapraszamy do śledzenia naszych najnowszych wydarzeń na profilu biznesowym LinkedIn!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Z poważaniem,

Dział Szkoleń Business Option s.c.
E: szkolenia@businessoption.pl
M: +48 602 273 888