Podstawy wpisu do księgi wieczystej i system korekty błędnych wpisów w księgach wieczystych - Łódź, 27.03.2015 r.

18.03.2015

Lubuskie Centrum Edukacji Samorządowej i Specjalistycznej

zaprasza na szkolenie:

KLIKNIJ I POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ

adresaci Notariusze, asesorzy i aplikanci notarialni, radcowie prawni i aplikanci radcowscy,adwokaci i aplikanci adwokaccy, referendarze sądowi, sędziowie I wydziałów cywilnych sądów rejonowych oraz wydziałów odwoławczych sądów okręgowych,prawnicy banków (inhouse lawyers), deweloperzy, zarządcy nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowi. Pracownicy urzędów wojewódzkich, wydziałów Skarbu Państwa, wydziałów nieruchomości, Pracownicy urzędów marszałkowskich, pracownicy urzędów miast, gmin zajmujący się obrotem nieruchomościami, radcy prawni tych urzędów.

data W dniu 27 marca 2015r. - Łódź

miejsce Łódzki Dom Kultury, Łódź, ul. R. Traugutta, nr: 18

opis szkolenia

wykładowca Jarosław Kuropatwiński
  Radca prawny i partner zarządzający Kancelarii Prawniczej Lege artis Kuropatwiński Lewicki w Bydgoszczy, współpracownik Katedry Prawa Cywilnego i Bankowego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Konsul Honorowy Republiki Federalnej Niemiec w Bydgoszczy. Prowadzi szkolenia dla radców prawnych i notariuszy oraz wykłady uniwersyteckie z przedmiotów wchodzących w skład prawa cywilnego. Autor trzech książek, wielu artykułów i glos. W Kancelarii Lege artis odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie procesów cywilnych, opiekę nad zagranicznymi mandantami, negocjacje oraz sprawy dotyczące obrotu nieruchomościami.

program Cena, program szkolenia, szczegóły organizacyjne i umowa zgłoszenia do pobrania (kliknij myszką):
pliki/27.03.15r Podstawy wpisu do ksiegi wieczyste_Kuropatwiński_Łódź.doc
(w razie braku załącznika prosimy o kontakt)

dodatkowe
informacje

ze względów organizacyjnych prosimy o szybkie przysyłanie kart zgłoszenia,
odpłatność prosimy uiszczać najlepiej na 2 dni przed szkoleniem

Z poważaniem Mirosława Kędziora, Dyrektor LCESiS