Konferencja "Prawnik jutra". Warszawa, 31-05-2012 r.

22.03.2012

Krajowa Rada Radców Prawnych zaprasza na konferencję z udziałem dr Julie Macfarlane z Uniwersytetu Windsor w Kanadzie, która odbędzie się w Warszawie w Hotelu Mariott 31 maja 2012 r.

UWAGA: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Według wielu to najciekawsza konferencja tego roku, podczas której odpowiemy na pytanie, kim będzie "prawnik jutra"?

Dr Julie Macfarlane jest profesorem Wydziału Prawa Uniwersytetu w Windsorze. Wydana w 2008 roku bestsellerowa książka „The New Lawyer: How Settlement is Transforming the Practice of Law" (Wydawnictwo Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej) została oparta na setkach rozmów z prawnikami i ich klientami. Pozycja ta była podstawowym materiałem podczas szeregu warsztatów prowadzonych przez Dr Macfarlane w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Australii. Dr Macfarlane zajmuje się badaniami w obszarze rozwiązywania konfliktów, w szczególności zaś roli prawników w tej dziedzinie, poświęciła temu tematowi liczne publikacje.

Podczas konferencji rozmowy będą dotyczyły m.in.

Współpraca z klientem: Podejmowanie krytycznych decyzji
Jak zmiany rynkowe wpływają na zawód prawnika i jego potencjalnych klientów?
Jak zmieniają się klienci i co to oznacza dla prawników?
Jakie strategiczne umiejętności zadecydują o sukcesie?
Jakie będą najważniejsze umiejętności „prawnika przyszłości"?
Kim będzie prawnik jutra?

Serdecznie zapraszamy na konferencję.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem: http://kirp.pl/Konferencja2012