Konferencja "NOWE PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH - KIERUNKI MODERNIZACJI". Kraków, 21-22.09.2015

13.04.2015

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z zakresu zamówień publicznych pod tytułem:

„NOWE PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH - KIERUNKI MODERNIZACJI"

organizowanej przez Katedrę Prawa Administracyjnego i Zamówień Publicznych pod honorowym patronatem J.M. Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na 90 - lecie Uczelni, przy wsparciu medialnym Wydawnictwa C.H. Beck w Warszawie oraz Kwartalnika Prawo Zamówień Publicznych.

Konferencja ma na celu analizę nowych dyrektyw europejskich, prezentację stanowisk oraz spowodowanie dyskusji nad zmianami zmierzającymi do zmodernizowania Prawa zamówień publicznych w związku z nadchodzącą implementacją tych dyrektyw.

Termin i miejsce

Konferencja odbędzie się na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w dniach 21 i 22 września 2015 r. Pierwszy dzień Konferencji uwieńczony zostanie uroczystą kolacją w restauracji w Rynku Głównym.

Zgłoszenia uczestnictwa w konferencji przyjmowane będą do 15.05.2015 r.

Dla Państwa wygody proponujemy następujące formy dokonania zgłoszenia udziału w konferencji:

• wysłanie formularza zgłoszeniowego pocztą elektroniczną na adres: konferencja.pzp@uek.krakow.pl,
  • faksem pod numer (012) 293 50 68
  • pocztą na adres: Katedra Prawa Administracyjnego i Zamówień Publicznych, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków.

W przypadku uwag dotyczących formularza zgłoszeniowego lub innych wątpliwości, pytania prosimy kierować na adres konferencja.pzp@uek.krakow.pl.

Opłata:

Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 590 zł i nie obejmuje kosztów zakwaterowania.

Opłatę konferencyjną należy uiścić w ciągu 14 dni od dnia zgłoszenia, a najpóźniej do 30 maja 2015 r. przelewem na rachunek Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, nr 28106000760000331000161623 w banku BPH, z dopiskiem „Konferencja PZP" oraz podaniem nazwiska.

Zakwaterowanie:

Osobom spoza Krakowa organizatorzy zalecają zakwaterowanie w Hotelu „Chopin" - Kraków, ul. Przy Rondzie 2 (odległym o ok. 300 m od siedziby UEK).

Rezerwacja i opłata za nocleg we własnym zakresie, na hasło: „Konferencja o zamówieniach publicznych".

Dla Państwa wygody zarezerwowaliśmy 30 pokoi jednoosobowych w terminie 20/21 września 2015 r. (cena: 269 zł/os.) oraz 30 pokoi jednoosobowych (269 zł/os.), a także 30 pokoi dwuosobowych z możliwością jednoosobowego wykorzystania (311 zł/os.) w terminie 21/22 września 2015 r. w Hotelu Chopin.

Rezerwacji należy dokonać najpóźniej do 30 czerwca 2015 r. na adres email: group.reservation@chopinhotel.com; P. Barbara Bartoszek, tel. +48 12 299 00 80.

W należności za Hotel Chopin uwzględniono:

- śniadanie w formie bufetu, bezpłatny dostęp do Internetu, klubu fitness oraz sauny (do godz. 18:00),

- telewizor LCD z szerokim wyborem programów (również międzynarodowych),

- sejf, biurko do pracy, butelkę wody mineralnej,

- zameldowanie: pokoje są dostępne od godziny 14.00,

- wymeldowanie: doba hotelowa kończy się o godz. 12.00.

Zarezerwowaliśmy ponadto 20 pokoi jednoosobowych w hotelu Ibis Stare Miasto, ul. Pawia 15 (odległym o ok. 15 min. spacerem od kampusu UEK oraz ok. 5 min. od Dworca Głównego). Pula będzie ważna tylko i wyłącznie przy bezpośrednim kontakcie z hotelem pod adresem mailowym: h7161@accor.com (tel. 12 355 29 00) oraz po podaniu hasła: "Konferencja o zamówieniach publicznych". Koszt pokoju ze śniadaniem wynosi 290 zł/os. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej do 30 czerwca 2015 r.

Parkingi w hotelach są niestety płatne (40 zł/doba), dlatego dla zainteresowanych przygotowane zostaną miejsca parkingowe na terenie kampusu UEK, począwszy od 19 września 2015 r. (sobota).

Zachęcamy do rezerwowania noclegów w podanych powyżej terminach, ponieważ później mogą pojawić się problemy ze znalezieniem  wolnych miejsc w hotelach.

Ramowy (wstępny) program Konferencji w załączeniu.

Licząc na Państwa udział w naszej konferencji, prosimy o wczesną rejestrację.

W imieniu Organizatorów

dr hab. Ryszard Szostak