Konferencja „Piractwo w sieci. Zagrożenia bezpieczeństwa w dobie Internetu.”, Kraków, 7.05.2012r.

05.03.2012

Ogólnopolska Konferencja
„Piractwo w sieci. Zagrożenia bezpieczeństwa w dobie Internetu."

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Kraków ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji pt. „Piractwo w sieci. Zagrożenia bezpieczeństwa w dobie Internetu"

Konferencja odbędzie się 7-go maja 2012 r. w Audytorium Maximum - Centrum dydaktyczno kongresowym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Podczas konferencji poruszone zostaną dwa bloki wyjątkowo aktualnych zagadnień:

1. Piractwo w sieci- zagadnienia związane z prawem autorskim.
  2. Zagrożenia bezpieczeństwa w dobie Internetu.

Referaty wygłaszane będą przez specjalistów w tych dziedzinach oraz studentów, których nadesłane prace zostaną wybrane przez profesjonalną komisję naukową.

Celem Konferencji jest nie tylko poruszenie zagadnień z szeroko rozumianym „piractwem w sieci" ale również dotknięcie problemu dotyczącego prawa ochrony danych w Internecie. Pod nasze rozważania chcemy także poddać podpisanie przez Polskę ACTA i ewentualne zmiany jakie w związku z tym mogą nastąpić. Mamy również nadzieję, że konferencja przyczyni się do wymiany poglądów pomiędzy środowiskiem prawniczym a osobami pracującymi w branży informatycznej.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ponad to uczestnictwo we wszystkich wykładach premiowane będzie przyznaniem każdemu radcy prawnemu punktów edukacyjnych kształcenia ustawicznego.

W charakterze podsumowania Konferencji oraz w celu utrwalenia poczynionych ustaleń oraz sformułowanych wniosków, planowane jest stworzenie wydawnictwa pokonferencyjnego, zawierającego zapis referatów oraz dyskusji.

Harmonogram konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej: http://elsa.lex.edu.pl/piractwowsieci. Formularz, po wypełnieniu, należy przesłać na adres: zgloszenia.konferencjapiractwo@gmail.com, do dnia 31 marca 2012 r. Organizatorzy nie dokonują zwrotnego potwierdzenia przyjętych zgłoszeń. Osobom, które przesłały swoje zgłoszenia zostaje nadany status Uczestnika Konferencji.

Serdecznie zapraszamy !

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Kraków