Konferencja: Nowe Prawo Medyczne 2011, Kraków, 18.11.2011r.

07.10.2011

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Kraków, Sekcja Prawa Medycznego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ i Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Kraków, przy współpracy z radcą prawnym Anną Kordylewską i radcą prawnym Pawłem Ratajem oraz Okręgową Izbą Radców Prawnych w Krakowie, sprawujące wraz z innymi znamienitymi podmiotami Patronat Honorowy Konferencji, zapraszają radców prawnych do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji „Nowe Prawo Medyczne 2011", która odbędzie się 18 listopada 2011 roku w Krakowie.

Aby wziąć udział w konferencji należy się zarejestrować. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Uczestnikom konferencji zostanie przyznany 1 pkt. szkoleniowy  za każdą godzinę zegarową, zgodnie z  Uchwałą nr 30/B/VII/2008 Krajowej Rady Radców Prawnych z dnia 6 czerwca 2008 r. w sprawie określenia zasad wypełniania przez radcę prawnego obowiązku brania udziału w szkoleniach zawodowych.

Więcej informacji: http://elsa.org.pl/npm oraz poniżej w sekcji Do pobrania.

Zapraszamy do udziału!

Nowe Prawo Medyczne 2011 - folder konferencji