Informacja o studiach Master en Droit Privé działających na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego

06.09.2013

Szanowni Państwo,

Ośrodek Koordynacyjny Szkół Praw Obcych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellonskiego serdecznie zaprasza  do wzięcia udziału w studiach Master en Droit Privé uruchomionych przez Uniwersytet w Orleanie na Wydziale Prawa i Administracji UJ.

Celem studiów  jest kształcenie prawników w zakresie francuskiego prawa gospodarczego, poszukiwanych na polskim rynku pracy przez instytucje bankowe, ubezpieczeniowe, kancelarie radcowskie i adwokackie oraz polskie oddziały francuskich przedsiębiorstw. Absolwenci programu Master „voie recherche" (opcja obejmująca przygotowanie pracy magisterskiej) mogą ubiegać się o przyjęcie na studia doktoranckie we Francji.

Uczestnicy studiów wpisywani są na listę studentów Uniwersytetu w Orleanie oraz otrzymują francuską legitymację studencką. Absolwenci studiów otrzymują francuski dyplom master w zakresie prawa o specjalności „droit des affaires français et international" wydawany przez Uniwersytet w Orleanie.

Wszystkie zajęcia odbywają się w Krakowie, w systemie dostosowanym do potrzeb uczestników pracujących (zajęcia w porach popołudniowych w czwartki i piątki  i w weekendy). O przyjęcie na studia mogą ubiegać się: absolwenci pięcioletnich studiów prawniczych na uczelniach i polskich i zagranicznych oraz studenci prawa UJ, którzy zaliczyli 4 rok studiów.  Całkowity koszt studiów wynosi 1000 złotych + wpisowe  wynoszące 245 euro.  Rekrutacja na studia trwa do 30 września 2013 roku. Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj:  http://www.law.uj.edu.pl/strona-glowna/komunikaty/?id=1117

Wszelkich informacji udziela biuro Ośrodka Koordynacyjnego Szkół Praw Obcych na Wydziale Prawa i Administracji UJ: tel: 12 4220908, e-mail: okspo@uj.edu.pl,

Informacja o studiach