Elektroniczny system podatkowy. Nowe regulacje związane z wysyłaniem deklaracji i rozliczeniem podatkowym. KRAKÓW, 18.02.2015 r.

12.02.2015

PANORAMA SZKOLEŃ" MA ZASZCZYT ZAPROSIĆ PAŃSTWA NA SZKOLENIE:

ELEKTRONICZNY SYSTEM PODATKOWY.
NOWE REGULACJE ZWIĄZANE Z WYSYŁANIEM
DEKLARACJI I ROZLICZENIEM PODATKOWYM

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie,
które odbędzie się w dniu 18.02.2015 r. w godzinach 10:00-15:00
w CENTRUM EUROPROFES KRAKÓW przy Al. Krasińskiego 10/4

Zajęcia prowadzone będą przez:
- p.Tomasza Gzelę: prawnika specjalistę prawa finansowego, administracyjnego i podatkowego. Doświadczony trener specjalizujący się w szkoleniach z zakresu prawa finansowego, podatkowego i skarbowego dzięki doświadczeniu zawodowemu jakie zdobył podczas pracy zawodowej, m.in. w Izbie Skarbowej, kancelariach prawnych i podatkowych. Autor licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego, finansowego i karnego skarbowego.
- p. M. Rzeszutek: właścicielka kancelarii podatkowej, doradca podatkowy. Specjalista w prawie podatkowym. Doświadczenie zawodowe zdobywała w spółkach audytorskich. Doświadczony wykładowca uczelni wyższych. Przeprowadziła wiele audytów podatkowych w różnych spółkach.

PROGRAM SZKOLENIA:

• Podstawa prawna dotycząca składowania deklaracji elektronicznych, zmiany w ustawach podatkowych od 2015 roku.
  • Planowane przez Administrację Podatkową zmiany na lata 2016-2017 w zakresie elektronicznych rozliczeń podatkowych.
  • Pełnomocnictwo do podpisywania deklaracji elektronicznych zmiany w ordynacji podatkowe.
  • Wzory pełnomocnictw do podpisywania drogą elektroniczną.
  • Jakie deklaracje elektroniczne nie wymagają użycia kwalifikowanego podpisu elektronicznego, a co do których taki obowiązek występuje? Warunki skorzystania z wysyłki za pomocą danych autoryzujących. Przykłady praktyczne i prezentacja wysyłki deklaracji.
  • Uniwersalna Bramka Dokumentów (UBD) jako nowy intuicyjny kanał służący do wysyłania zbiorczych e-deklaracji.
  • Składanie korekt deklaracji drogą elektroniczną.
  • Najczęściej popełniane błędy przy wysyłaniu deklaracji drogą elektroniczną.
  • Portal podatkowy - zasady działania i możliwości. Nowa skrzynka pocztowa dla podatników?
  • Zasady przeprowadzania elektronicznych kontroli podatkowych.
  • Zastosowanie środków elektronicznych w postępowaniu administracyjnym.
  • System MOSS w zakresie rozliczeń VAT od 2015 roku jako nowe, innowacyjne narzędzie do unijnych elektronicznych rozliczeń

Koszt szkolenia jednej osoby wynosi:

340,00 zł + VAT (23%) - cena obejmuje wykłady, materiały szkoleniowe, poczęstunek oraz certyfikat dla każdego uczestnika.

Należność za szkolenie prosimy wpłacić na nasze konto:

BOŚ O/ Wrocław 86 1540 1030 2077 7792 2340 0001

Zgłoszenie na szkolenie przyjmujemy:

na adres e-mailowym: biuro@panoramaszkolen.pl
na numer tel/fax 71 393 69 30.