Elektroniczne postępowanie upominawcze. Warszawa, 26.03.2014 r.

20.02.2014

Zapraszamy do udziału w szkoleniu:

Elektroniczne postępowanie upominawcze
termin: 26 marca 2014 r., Warszawa

prowadzenie: Bogdan Pękalski - Sędzia delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości, Departament Informatyzacji i Rejestrów Sądowych, członek Zespołu do Spraw Informatyzacji Wymiaru Sprawiedliwości działającego przy Ministrze Sprawiedliwości, współautor zmian przepisów wprowadzających elektroniczne postępowanie upominawcze.

W programie szkolenia m.in.:

1. Zmiany w zakresie e.p.u. wprowadzone Ustawą z dnia 10 maja 2013 roku z zmianie ustawy - Kodeks postępowania cywilnego.
  2. Omówienie zasad ogólnych e.p.u;
  3. Praktyczne i prawne aspekty zakładania konta użytkownika (z uwzględnieniem profilu zawodowego pełnomocnika);
  4. Praktyczne aspekty składania pozwu w e.p.u.;
  5. Wybrane zagadnienia proceduralne związane z e.p.u. z uwzględnieniem problematyki masowego składania pozwów;
  6. Elektroniczne składanie wniosków o wszczęcie postępowania egzekucyjnego i zagadnienia elektronicznej egzekucji;
  7. Kierunki nowelizacji przepisów dotyczących e.p.u.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na
www.szkolenia.abc.com.pl/x_C_I__P_40157386__PZTA_0D.html

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń na:
www.ABC.com.pl/szkolenia

Kontakt i zamówienia: tel. 22 535 83 23, e-mail: szkolenia@wolterskluwer.pl