"FBE INTERNATIONAL YOUNG LAWYERS" HUMAN RIGHTS ORATORY COMPERITION, POZNAŃ 23-24.03.2018

Ze wzgledów organizacyjnych Konkurs został odwołany.

Szanowni Państwo,

Europejska Federacja Izb Prawniczych (FBE) przy udziale Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu jako Izby goszczącej Komisję Praw Człowieka i Wolności FBE organizuje pierwszą edycję Międzynarodowego Krasomówczego Konkursu Praw Człowieka dla młodych Prawników do 26 roku życia, Poznań 23-24 marca 2018 roku.

Motywem przewodnim Konkursu jest "DEKLARACA PRAW CZŁOWIEKA (1948-2018).

Proszę o zapoznanie się z załączonymi do tej informacjami zasadami uczestnictwa.
W porozumieniu jak i przy akceptacji Izby macierzystej proszę o zgłoszenie udziału delegowanego Prawnika.

Z danej Izby może wziąć udział maksymalnie dwóch reprezentantów.

Termin składania aplikacji na adres szkolenia@poznan.oirp.pl do dnia 02 marca 2018 roku.

Aktualizacja:

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, Organizator pierwszej edycji Międzynarodowego Krasomówczego Konkursu Praw Człowieka dla młodych Prawników do 26 roku życia, Poznań 23-24 marca 2018 roku w uzupełnieniu maila skierowanego do Państwa w dniu 21 lutego 2018 roku, wydłużył termin na składanie aplikacji (Application form) na adres szkolenia@poznan.oirp.pl do dnia 14 marca 2018 roku."

FBE HRFC_ I International Oratory HR Competition_Poznań March 2018_Application Form_01.doc
FBE HRFC_ I International Oratory HR Competition_Poznań March 2018_FBE President LETTER.pdf
FBE HRFC_ I International Oratory HR Competition_Poznań March 2018_RULES_01.pdf
FBE International Young Lawyers.pdf