Bezpłatne szkolenie "Patent na sukces – skuteczna ochrona innowacji". Racibórz, 13-05-2014 r.

30.04.2014

Urząd Patentowy RP, Urząd Miasta Racibórz oraz RAFAKO S.A. uprzejmie zapraszają na bezpłatne szkolenie z zakresu ochrony własności przemysłowej Patent na sukces – skuteczna ochrona innowacji.  Przedsięwzięcie odbędzie się 13 maja 2014 r. w Raciborzu (sala Balowa, Pałacyk Myśliwski RAFAKO, ul. Łąkowa 33).

Szkolenie będzie poświęcone praktycznym aspektom ochrony własności przemysłowej, w tym: ochronie wyników prac badawczo-rozwojowych, identyfikacji podmiotów praw własności intelektualnej oraz efektywnemu zarządzaniu dobrami niematerialnymi w przedsiębiorstwie.

Rejestracji na szkolenia można dokonać do dnia 9 maja br. poprzez wypełnienie załączonej karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres e-mail: mborkowski@uprp.pl. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Wydziałem Wspierania Innowacyjności UPRP, tel. 22 579 06 74.