Bezpłatna konferencja nt. Elektroniczny Obieg Dokumentów - 12.12.2023 r.

12.12.2023

Witajcie! Zapraszamy wszystkich na konferencję poświęconą zagadnieniu Elektronicznego Obiegu Dokumentów, która planowana jest na 12 grudnia.

Data: 12 grudnia br.

Miejsce: Centrum Konferencyjne Businessman Institute, Klub Sosnowy, Trakt Lubelski 40a, Warszawa

Zachęcamy do wypełnienia formularza poniżej, aby wziąć udział w konferencji.

Formularz - Elektroniczny obieg dokumentów - Konferencje IT

Program konferencji Elektroniczny Obieg Dokumentów

8.30
Rejestracja uczestników, poranna kawa

9.00
Rozwiązanie DYSANT BSM (Business Spend Management) to kompleksowe środowisko wspierające cyfryzację procesów wydatkowych w organizacjach komercyjnych i ogólnodostępnych.

System pozwala skalować funkcjonalność od prostego obiegu faktur, przez wsparcie kluczowych procesów zakupowych P2P (Procure-to-Pay), Wojciech Kroczak, Chief Customer Officer, DYSANT

10.00
ELO ECM Suite jako centralne repozytorium z zintegrowanym Modułem workflow

Bezpieczny dostęp do wszystkich informacji jest gwarantowany i wszystkie procesy są pod kontrolą. Zgodnie z uprawnieniami użytkownicy mają np.

Dostęp do aktualnej teczki danego klienta, mogą wyrażać swoje opinie, faktury czy dokumenty potwierdzić w obiegach, wspólnie opracować wniosek.

Naturalnie niezależnie od miejsca pracy. ELO ECM Suite to platforma dla małych i dużych firm. Wszyscy korzystają z centralnego repozytorium i pracują

przy zadaniach dostarczonych wewnątrz systemu, tzn. nic nie trzeba wysłać mailem, zawsze dostęp do ostatniej wersji!

Elke Schoenemann, S. Manager Poland, ELO Digital Office

10.40
Serdecznie zapraszamy na naszą bezpłatną konferencję, gdzie omówimy znaczenie bieżących informacji oraz aktualizacji dotyczących wybranych przepisów dla skutecznego zarządzania firmą. Paweł Jędrzejak, ekspert z INFOR PL S.A., to Certyfikowany Trener Biznesu, absolwent programu trenerskiego IBD Business School, który przez ostatnie 12 lat specjalizował się w branży wydawniczej, zwłaszcza w obszarze finansów i kadr.

11.00
Przerwa kawowa

11.30
Jak system BPM usprawnia pracę w obszarze finansów