„Alternatywne Sposoby Rozstrzygania Sporów (ADR)" Lwów, 24-25 maja 2012 r.

21.03.2012

Pragniemy zaprosić do udziału w V - ym Lwowskim Międzynarodowym Forum pt.: „Alternatywne Sposoby Rozstrzygania Sporów (ADR)", które odbędzie się w dniach 24-25 maja 2012 roku we Lwowie. Konferencja organizowana jest przez Stały Sąd Polubowny przy Lwowskim Stowarzyszeniu Uczestników Rynku Nieruchomości, Zachodnioukraińskie Przedstawicielstwo IPU, Lwowską Izbę Handlowo-Przemysłową oraz Lwowski Uniwersytet Narodowy im. Iwana Franki i Lwowski Uniwersytet Państwowy Spraw Wewnętrznych.

Organizatorami sesji obrad zatytułowanej „Prawna regulacja mediacji - teoria i praktyka" są natomiast: Centrum Alternatywnego Rozwiązywania Sporów przy WPiA UJ, Katedra Postępowania Karnego WPiA UJ oraz Zakład Postępowania Cywilnego WPiA UJ.
   Obrady będą odbywać się w językach: polskim, ukraińskim oraz niemieckim. Zgłoszenia udziału w Konferencji wraz z abstraktami wystąpień przyjmowane będą do dnia 1 kwietnia 2012 r. pod adresem e-mail: radoslaw.fleiszar@ui.edu.pl. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru spośród nadesłanych referatów. Zaprezentowane referaty zostaną opublikowane w zbiorze materiałów pokonferencyjnych w języku angielskim.

Zaproszenie na forum