114. Konferencja podatkowa "Problemy podatkowe samorządu terytorialnego". Łódź, 16.03.2015 r.

12.03.2015

Szanowni Państwo,

Wzorem lat ubiegłych Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych  wspólnie ze Związkiem Miast Polskich organizuje w Łodzi w Sali Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 8/12 114.  Konferencję podatkową „Problematyka podatkowa samorządu terytorialnego", poświęconą szeroko rozumianej tematyce dotyczącej podatków, jako ważnego źródła dochodów budżetów jednostek samorządu terytorialnego.

Zachęcamy do szerokiego uczestnictwa w konferencji z uwagi na unikalną możliwość bezpośredniego kontaktu
z prelegentami, wśród których są m.in. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów dr Jarosław Neneman (odpowiedzialny m.in. za sektor podatków), Dyrektor Departamentu Podatków i Opłat Lokalnych w Ministerstwie Finansów, Pani Justyna Przekopiak, oraz Pan Ryszard Grobelny, wieloletni Prezes Związku Miast Polskich oraz Współprzewodniczący Zespołu ds. Finansów JST Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego.

Informacja o konferencji