Lokal z tarasem Al. 29 Listopada Kraków Kancelaria, Gabinet , Biuro

30.07.2021

Lokal z tarasem Al. 29 Listopada Kraków Kancelaria, Gabinet , Biuro, Właściciel Poza SPP

Na Wynajem lokal 100M od UR / Uniwersytetu Rolniczego przy Al. 29 Listopada, Kraków.

Miejsce jest doskonale zlokalizowane - wiele linii autobusowych i świetna komunikacja samochodowa.

Prądzyńskiego 8, Centrum Krakowa, doskonała lokalizacja komunikacyjna.

Blisko apteka, poczta, liczne sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa.

Szybki dostęp do biurowców: O3 Business Campus, Vinci Office Center, Opolska Business Park, Capgemini, Quattro Business Park, V Office, High Five-one.

Lokal 80m2 składa się z trzech pokoi 22m2, 22m2, 12m2, kuchni z pełnym wyposażeniem typu zmywarka, piekarnik, kuchenka, lodówka, łazienki z prysznicem i holu. Dodatkowym atutem lokalu jest wyjście na duży taras 54 m2.

W tej samej lokalizacji dostępny również inny apartament mieszkalny o podobnej wielkości. Atrakcyjne położenie, dobry dojazd, możliwość parkowania na podwórku za budynkiem oraz przy ulicy poza Strefą Płatnego Parkowania. Lokal położony w ładnej kamienicy, idealny pod Kancelarię, Gabinet kosmetyczny lub inne Biuro.

Zapraszam na prezentację :)

Cena: 5600 PLN brutto + Media 500 PLN (miesięczny ryczałt za ogrzewanie) + prąd, woda wg zużycia

Kaucja 2 miesięczny koszt Najmu

Wynajem bezpośrednio od Właściciela.

Justyna Latała

Tel/WhatsApp +48 606983898