Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Lokale

Lokale

Lokal do wynajęcia na biuro, kancelarię


Lokal o powierzchni 60 m2 jest na I piętrze w 2-piętrowej kamienicy przy al. Beliny-Prażmowskiego.


Wynajmę miejsce we wspólnocie biurowej w Krakowie przy ul. Wielickiej


Wynajmę miejsce we wspólnocie biurowej (gabinet) na stałe lub na godziny Radcy Prawnemu lub Adwokatowi w lokalu w Krakowie przy ul. Wielickiej.


Kancelaria radcowska w Warszawie posiada do wynajęcia dwa pokoje biurowe


Nasza kancelaria radcowska w Warszawie posiada do wynajęcia dwa pokoje biurowe: większy pow. 20,66 m kw. albo mniejszy 11 m kw.


Wspólnota biurowa kancelarii prawnych podnajmie od 1 marca przestrzeń biurową


Wspólnota biurowa kancelarii prawnych podnajmie od 1 marca 2022r. przestrzeń biurową dla radcy prawnego/aplikanta przy ul. Bandurskiego w Krakowie

 Oferta lokalu na kancelarię


Reprezentacyjny lokal w Śródmieściu przy ulicy Wróblewskiego, w starej zadbanej kamienicy na 2 piętrze. Powierzchnia 137 m2.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

ZBK informuje o aukcji na najem lokalu o pow. 94,62 m2


Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie uprzejmie informuje, że w dniu 31 STYCZNIA 2022 r. zostanie przeprowadzona aukcja na najem lokalu użytkowego o pow. 94,62 m2, usytuowanego na parterze budynku przy al. Beliny-Prażmowskiego 16 B w Krakowie.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Przestrzeń biurowa dla radcy prawnego przy ul. Bandurskiego


Wspólnota biurowa kancelarii prawnych podnajmie od 1 lutego 2022r. przestrzeń biurową dla radcy prawnego/aplikanta przy ul. Bandurskiego w Krakowie


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Lokal biurowy na kancelarie


Lexpoint oferuje miejsca do pracy we w pełni wyposażonym gabinecie wieloosobowym w zabytkowej kamienicy przy Rynku Dębnickim. Proponujemy również adres do rejestracji działalności, odbiór korespondencji oraz prowadzenie jej rejestru, obsługę recepcyjną, dostęp do internetu, skanera, ksero, drukarki, sprzątanie, a przede wszystkim ciche i komfortowe warunki do pracy. Dodatkowym atutem jest dobry dojazd do sądów oraz bliskość Agencji Pocztowej.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Lokal biurowy do wynajęcia


Do wynajęcia lokal biurowy (64 m2, 3 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką) położony w Krakowie przy Al. Beliny-Prażmowskiego. Lokal dostosowany do potrzeb biurowych – od wielu lat mieściła się w nim kancelaria radców prawnych.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Wynajem lokalu przy ul. Piłsudskiego


Wynajem lokalu o powierzchni 72 m2, który jest położony na 2 piętrze w budynku nr 19 przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie. W lokalu prowadzona była dotychczas kancelaria adwokacka. Obecnie lokal jest do wynajmu (wraz z miejscem/miejscami postojowymi w podziemnym garażu)


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Kancelaria podnajmie pokój biurowy


Radca prawny poszukuje najemcy do wspólnego wynajmu lokalu kancelarii na ul. Lipowej


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Kancelaria podnajmie miejsce do pracy


Kancelaria Radców Prawnych podnajmie miejsce do pracy w gabinecie lub cały gabinet. Istnieje również możliwość podnajęcia całego lokalu na kancelarię (70 mkw, 3 pokoje, pełne wyposażenie) w kamienicy przy Al. Beliny-Prażmowskiego w Krakowie


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Do wynajęcia w Krakowie przy ulicy Wizjonerów (dzielnica Bronowice)


Do wynajęcia: sala konferencyjna, biuro wirtualne, samodzielny gabinet


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Lokal z tarasem Al. 29 Listopada Kraków Kancelaria, Gabinet , Biuro


Na Wynajem lokal 100M od UR / Uniwersytetu Rolniczego przy Al. 29 Listopada, Kraków. Miejsce jest doskonale zlokalizowane - wiele linii autobusowych i świetna komunikacja samochodowa. Prądzyńskiego 8, Centrum Krakowa, doskonała lokalizacja komunikacyjna.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Lokal w kancelarii (okolica ul. Lubicz)


Kancelaria poszukuje osób chętnych do współdzielenia lokalu kancelarii w zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Radziwiłłowskiej (przecznica ul. Lubicz). Lokal jest przestronny, komfortowo i w pełni umeblowany oraz wyposażony w wysokiej jakości sprzęt biurowy IT (wifi, okablowanie sieciowe, urządzenie wielofunkcyjne formatu A3, skaner automatyczny z podajnikiem). W okolicy: Rynek, sądy, poczta 24h, łatwy dojazd MPK z każdej części Krakowa, oraz PKP. Brak problemów z parkowaniem – wolne miejsca bezpośrednio przy budynku lub obok w Galerii Krakowskiej (tani parking).


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Biura serwisowane dla prawników


Lexpoint oferuje opcje wynajmu biura na elastycznych warunkach dopasowanych do Państwa potrzeb.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Room4legal – idealne miejsce na filię lub oddział Twojej Kancelarii - Warszawa


Sala spotkań na godziny, sala konferencyjna na godziny, wirtualny adres -  prestiżowa lokalizacja i eleganckie, nowoczesne wnętrza


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Lokal do wynajęcia


Do wynajęcia pokój dwuosobowy we wspólnocie biurowej adwokatów i radców prawnych


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa