Związek Powiatów Polskich ogłasza nabór na wolne stanowisko dla prawnika

12.10.2018

ZWIĄZEK POWIATÓW POLSKICH
OGŁASZA NABÓR Nr 2/18
NA WOLNE STANOWISKO PRACY:
Specjalista/Ekspert
w Dziale Monitoringu Prawnego i Ekspertyz

Ilość stanowisk: 1

Wymiar etatu: 3/4

Miejsce wykonywania pracy: Biuro ZPP, Nowy Sącz 33-300, ul. Długosza 63/2

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie opinii do projektów aktów prawnych w procesie legislacyjnym,
  • udział w posiedzeniach zespołów Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, konferencjach uzgodnieniowych, posiedzeniach komisji senackich
    i sejmowych,
  • sporządzanie projektów pism i opinii kierowanych do innych instytucji publicznych i prywatnych, w sprawach związanych z działalnością statutową Związku Powiatów Polskich,
  • przygotowywanie ekspertyz na potrzeby organów statutowych,
  • wsparcie Zespołu Radców Prawnych,
  • udział  w charakterze uczestnika/prelegenta w konferencjach, szkoleniach,
  • współredagowanie serwisów informacyjnych prowadzonych przez pracodawcę w zakresie związanym z w/w obowiązkami.

Kluczowe wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie: poczta elektroniczna, przeglądarka internetowa, edytor tekstów,
  • prawo jazdy kat. B.

Wymagania dodatkowe:

  • asertywność,
  • komunikatywność w mowie i piśmie,
  • umiejętność wystąpień publicznych,
  • odpowiedzialność, samodzielność, dokładność  i zaangażowanie,
  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość,
  • chęć i gotowość do nauki.

Warunki pracy i płacy: umowa o pracę na zastępstwo.

Wymagane dokumenty:

Miejsce składania dokumentów: Dokumenty należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: kadry@zpp.pl lub w wersji papierowej na adres:

Biuro Związku Powiatów Polskich
ul. Długosza 63/2
33-300 Nowy Sącz
z dopiskiem „KADRY-nabór 2/2018”

Termin: do 22 października 2018 r., do godz. 14:00 (liczy się data wpływu).

W trakcie rekrutacji lub przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu kandydat może zostać zobowiązany do przedłożenia kopii dokumentów potwierdzających wskazane w kwestionariuszu osobowym wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.