Staż dla aplikanta radcowskiego

03.08.2017

Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie, Madejski Sasiński Starowicz Radcowie Prawni sp.p.

poszukuje aplikanta radcowskiego I /II roku na staż (w ramach stażu dla bezrobotnych finansowanego przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie).

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości prawa cywilnego materialnego i procesowego oraz prawa gospodarczego,
  • sumienności, terminowości i dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej.

Zakres obowiązków aplikanta będzie obejmował:

  • sporządzanie projektów pism procesowych,
  • przygotowywanie umów i innych dokumentów w bieżącej działalności kancelarii,
  • koordynowanie obiegu dokumentów,
  • obsługę administracyjną biura kancelarii.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: kancelaria@mmss.pl

Do aplikacji proszę dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie współpracy, niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz.U. z 2016, poz. 922 ze zm.)".