Kancelaria poszukuje pracowników

J.PUSTUŁ I WSPÓŁPRACOWNICY DORADZTWO PODATKOWO-PRAWNE

Kancelaria radcy prawnego i doradcy podatkowego J. Pustuł i Współpracownicy Doradztwo podatkowo-prawne to firma zajmująca się świadczeniem kompleksowych usług doradztwa podatkowego. Świadczone przez nas usługi obejmują między innymi: bieżące doradztwo podatkowe - przygotowanie opinii podatkowych w zakresie wszystkich podatków, reprezentację Klientów w postępowaniach podatkowych i sądowo-administracyjnych, przygotowywanie dokumentacji cen transferowych, przeprowadzanie przeglądów podatkowych,  opracowywanie optymalnych podatkowo scenariuszy restrukturyzacji (w tym połączeń, przekształceń, podziałów spółek), doradztwo mające na celu ograniczenie ryzyka podatkowego towarzyszącego prowadzeniu działalności gospodarczej, opiniowanie pod kątem podatkowym umów, itp.

Do grona naszych Klientów należą przede wszystkim duże i średnie podmioty gospodarcze, w tym spółki należące do międzynarodowych grup kapitałowych.

W związku z reorganizacją i rozwojem Kancelarii poszukujemy osób na stanowisko Senior Konsultant, Konsultant i Asystent Podatkowy. Poszukujemy również osób zainteresowanych pracą w Zespole Cen Transferowych.

Senior Konsultant, Konsultant i Asystent Podatkowy

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Numer referencyjny: JP/TAX/Kr

Z uwagi na planowane zwiększenie liczebne zespołu poszukujemy zarówno osób posiadających doświadczenie w świadczeniu usług doradztwa podatkowego, jak i osób początkujących, które wiążą swoją przyszłość z doradztwem podatkowym. Szukamy osób zainteresowanych pracą w naszym biurze w Krakowie, ul. Wiślna 3/4.

Od kandydatów oczekujemy:

• Od Senior Konsultantów minimum 3 letniego, a od Konsultantów minimum rocznego doświadczenia zawodowego w działach doradztwa podatkowego, kancelariach prawnych lub administracji podatkowej (posiadanie doświadczenia w przygotowywaniu opinii podatkowych, wniosków o interpretacje podatkowe, pism w postępowaniu podatkowym, sądowo-administracyjnym lub dokumentacji cen transferowych),
  • Mile widziane posiadanie uprawnień doradcy podatkowego, radcy prawnego lub adwokata (albo rozpoczęcie procesu mającego na celu zdobycie tego rodzaju uprawnień),
  • Od Asystentów statusu studenta prawa lub ekonomii, zainteresowania prawem podatkowym, entuzjazmu i chęci do nauki,
  • Od wszystkich kandydatów dobrej znajomości j. angielskiego, znajomości MS Office (MS Excel, MS Word), odpowiedzialności, umiejętności pracy w zespole, jak również samodzielności w realizowaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

• Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach podatkowych,
  • Różnorodność prowadzonych spraw podatkowych,
  • Stały rozwój w różnych obszarach prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, akcyza, podatek od nieruchomości, ceny transferowe), jak również styczność z innymi dziedzinami prawa (prawo spółek, prawo cywilne, prawo pracy, itp.),
  • Pracę w młodym, sympatycznym zespole,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość łączenia pracy z aplikacją lub studiami (możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin),
  • Pracę w centrum miasta (obok Wydziału Prawa WPIA UJ).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@taxservice.pl do dnia 15 października 2017r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez J.Pustuł i Współpracownicy Doradztwo podatkowo-prawne z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".