PRACA DLA APLIKANTA/PRAWNIKA

25.09.2020

Kancelaria Polowiec i Wspólnicy Sp.j. podejmie współpracę

z aplikantem radcowskim lub prawnikiem.

WYMAGANIA:

  • Aplikant radcowski I roku lub prawnik ew. student V rok (kończący studia);
  • doświadczenie zawodowe – niekonieczne, ale mile widziane;
  • znajomość prawa pracy, cywilnego – ale przede wszystkim: otwartość na nowe wyzwania i chęć poszerzania wiedzy;
  • znajomość języka angielskiego min. B2 w mowie i piśmie;
  • znajomość praktyczna pakietu MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • otwartość komunikacyjna;
  • prawo jazdy kat. B;
  • wysoka kultura osobista;
  • terminowość;
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • bardzo dobra organizacja pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wspieranie radców prawnych w pracach merytorycznych;
  • sporządzanie oraz opiniowanie projektów dokumentów;
  • bieżące wsparcie pracowników Kancelarii.

OFERUJEMY:

  • Pracę w rozwijającej się kancelarii, w młodym dynamicznym zespole,
  • wsparcie patrona i Kancelarii, z możliwością pokrycia kosztów zajęć na aplikacji,
  • dostosowanie czasu pracy do zajęć na aplikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy interesujących projektach,
  • możliwość szkolenia,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o osobiste składanie bądź przesyłanie dokumentów (CV oraz listu motywacyjnego) drogą mailową – rekrutacja@polowiec.pl,
ewentualnie: na adres: Polowiec i Wspólnicy sp. j., ul. Kielecka 8/1, 31 – 526 Kraków lub faksem 12 413 57 45.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.)".

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polowiec i Wspólnicy sp.j. ul. Kielecka 8/1, 31 – 526 Kraków; kontakt elektroniczny: biuro@polowiec.pl;
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych– na podstawie przepisów Prawa pracy oraz na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – na podstawie zgody
  • odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą: Podmioty współpracujące z administratorem; organy uprawnione do dostępu do danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody do przechowywania danych na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres jednego roku.
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, udzielona zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili.
  • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową dopuszczenia do procesu rekrutacji.