Praca dla aplikanta radcowskiego I-go roku / studenta V roku na stanowisku asystenta radcy prawnego

21.10.2014

Kancelaria Radców Prawnych Polowiec i Wspólnicy sp.j. poszukuje
aplikanta radcowskiego I-go roku lub studenta V roku na stanowisko asystenta radcy prawnego.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • współpraca z radcami prawnymi w zakresie obsługi klientów Kancelarii;
  • przygotowywanie projektów opinii prawnych i pism procesowych;
  • przygotowywanie projektów umów i dokumentów prawnych;
  • zastępowanie radcy prawnego w postępowaniach sądowych i administracyjnych;
  • udział w negocjacjach,
  • wykonywanie czynności administracyjnych.

Wymagania:

  • wpis na listę aplikantów radcowskich lub status studenta V roku
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, prawa pracy, prawa spółek;
  • bardzo dobra znajomość postępowania cywilnego;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • prawo jazdy kat. „B";
  • znajomość obsługi komputera (min.MS Office);
  • · doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • · rzetelność, dyspozycyjność.

Oferta:

  • umowa o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o osobiste składanie bądź przesyłanie dokumentów (CV oraz listu motywacyjnego) na adres: Polowiec i Wspólnicy sp.j., ul. Kielecka 8/1, 31 - 526 Kraków,
ewentualnie drogą mailową - biuro@polowiec.pl lub faksem 12 413 57 45

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Pobierz załączniki

Oferta pracy - asystent radcy prawnego