Ogłoszenie o naborze na stanowisko prawnika

27.01.2023

Grupa Adamczyk Holding sp. z o.o. to rodzinna grupa kapitałowa skupiająca w sobie spółki działające w branży deweloperskiej (Mawat Deweloper sp. z o.o.), budowlanej (Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne ATB sp. z o.o.) i projektowej (Pracownia Abegor) i zatrudniająca łącznie ok. 120 pracowników. Grupa zatrudni absolwenta studiów magisterskich na kierunku prawo albo aplikanta radcowskiego bądź adwokackiego.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie analiz i opinii prawnych,

- bieżące doradztwo na rzecz spółek z grupy kapitałowej,

- przygotowywanie dokumentów korporacyjnych,

- przygotowywanie umów.

Wymagania

- ukończone studia na kierunku prawo,

- dobra znajomość prawa cywilnego i prawa spółek,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- sumienność, staranność i zaangażowanie w pracę,

- umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

- zatrudnienie na pełny wymiar czasu pracy,

- możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia w najważniejszych dziedzinach prawa,

- wynagrodzenie w wysokość 5 000-6 000 zł brutto

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę w przyjaznej atmosferze,

- możliwość zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail:
biuro@mawat.pl.

Z góry dziękujemy za przesłane zgłoszenia.