Oferta pracy - Młodszy Prawnik/Aplikant

19.05.2022

Oferta Pracy

Młodszy Prawnik / Aplikant

G.V.M. Carint sp. z o.o. prowadzi działalność w branży medycznej o wiodącej specjalizacji kardiologicznej we współpracy z włoskim partnerem Gruppo Villa Maria S.p.A. W swojej strukturze posiada samodzielne centra medyczne z oddziałami szpitalnymi oraz również poradnie specjalistyczne, zarówno komercyjne, jak i z kontraktem z NFZ. Obszar działania obejmuje województwo małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie i śląskie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję.

W związku z rozwojem działalności, utrzymaniem wysokiej jakości oferowanych usług oraz dużej ilości zmian prawnych w systemie ochrony zdrowia, Spółka poszukuje młodszego prawnika lub aplikanta radcowskiego/adwokackiego, który będzie wspierał pracę radcy prawnego.

Miejsce pracy: stacjonarnie Kraków.

www.gvmcarint.eu

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat (możliwość pracy na część etatu lub inne formy zatrudnienia jeżeli będzie taka potrzeba)
  • wdrożenie do pracy, w tym zapoznanie z prawem systemu ochrony zdrowia
  • stałą opiekę merytoryczną i wsparcie radcy prawnego
  • pracę w biurze w Krakowie, w dobrze skomunikowanym miejscu (okolice Ronda Mogilskiego)
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się spółce medycznej
  • zgrany zespół, przyjazną i rodzinną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie kraty multisport (po okresie próbnym)
  • dofinansowanie prywatnego ubezpieczenia medycznego (po okresie próbnym)
  • kurs języka angielskiego (po okresie próbnym)
  • możliwość połączenia pracy z aplikacją radcowską/adwokacką
  • możliwość objęcia patronatem na aplikacji radcowskiej

Oczekujemy:

  • ukończonych studiów prawniczych, mile widziana rozpoczęta aplikacja radcowska/adwokacka
  • doświadczenia w sporządzaniu i weryfikowaniu umów
  • doświadczenia w sporządzaniu uchwał organów spółek
  • znajomości prawa zobowiązań oraz kodeksu spółek handlowych
  • szerokiej znajomości podstaw z wielu dziedzin prawa, z którymi może być styczność podczas codziennej działalności spółki (m.in. prawo pracy, prawo administracyjne, prawo samorządowe, prawo budowlane itp.) lub chęci ciągłego zdobywania wiedzy w tym zakresie
  • umiejętności logicznego i zwięzłego formułowania postanowień umownych
  • kreatywności
  • dokładności w działaniu oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • samodzielności w pracy, ale równocześnie umiejętności pracy w zespole przy bardziej złożonych zadaniach
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności obsługi LEXa oraz MS Word
  • chęci rozwoju zawodowego jako prawnik w dziale prawnym (in-house)

Mile widziane (ale niekonieczne):

  • doświadczenie w obszarze ochrony zdrowia, w tym w zakresie zarządzeń NFZ
  • doświadczenie w ochronie danych osobowych
  • doświadczenie w pracy jako prawnik wewnętrzny (in-house)

Zakres obowiązków - szeroko rozumiana obsługa prawna spółki, m.in.:

  • sporządzanie, poprawiania i opiniowanie umów (w późniejszym etapie negocjowanie umów)
  • sporządzanie, poprawiania i opiniowanie pism
  • tworzenie i modyfikowanie regulaminów, polityk, zarządzeń itp. funkcjonujących w spółce, w szczególności pod kątem zmian prawnych
  • przygotowywanie uchwał dla organów spółki
  • udzielanie porad prawnych w bieżącej działalności spółki
  • monitorowanie zmian w przepisach prawnych (w szczególności na etapie projektów) i określanie potencjalnych skutków dla spółki
  • prowadzenie rejestru uchwał
  • prowadzenie rejestru umów
  • weryfikacja zgodności określonych obszarów działalności spółki z wymogami prawa i wewnętrznymi normami

Ta oferta nie jest dla Ciebie jeżeli:

  • chcesz pisać pozwy, zażalenia, apelacje
  • chcesz brać udział w rozprawach sądowych

CV proszę przesyłać na adres ghabczyk@carint.pl

W CV proszę o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez G.V.M. Carint sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Jeżeli zgadzasz się na wykorzystanie twojego CV w późniejszych rekrutacjach, dodaj również zdanie:

„Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych – ogłoszenia o pracę

Administrator

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest G.V.M. Carint sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, al. Płk. W. Beliny-Prażmowskiego 60, 31-514 Kraków (KRS: 0000296683).

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możesz się skontaktować pod adresem: iod@gvmcarint.eu

Cel i podstawy przetwarzania

Państwa dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym są przetwarzane przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w przypadku wyrażenia stosownej zgody (która może być w każdym momencie odwołana), również w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Pani/Pana imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Pozostałe dane osobowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych, przetwarzane są w oparciu o udzieloną zgodę, która może być w każdym czasie odwołana.

Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (dane szczególnej kategorii) konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Jeżeli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, prosimy o nieumieszczanie ich w swoich dokumentach.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: iod@gvmcarint.eu, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Informacja o wymogu podania danych

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Odbiorcy danych osobowych

Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Dane osobowe mogą być również przekazane do audytorów, firm księgowych, kancelarii prawnych, jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Okres przechowywania danych

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 1 rok od zakończenia procesu rekrutacji.

Prawa osób, których dane dotyczą

Mają Państwo prawo do:

1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii

2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

4) prawo do usunięcia danych osobowych;

5) prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

6) prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)