Oferta pracy

28.01.2021

„Leśniak Styczeń Kancelaria Radców Prawnych” w związku z rozwojem jednego z Klientów z branży budowlano – inwestycyjnej, poszukuje pracownika na stanowisko „in-house lawyer – prawnika wewnętrznego”.

Zakres obowiązków:

  • obsługa korporacyjna spółki i spółek zależnych,
  • przygotowywanie dokumentów korporacyjnych,
  • opiniowanie i negocjowanie umów,
  • współpraca z wewnętrznymi jednostkami spółki oraz doradztwo prawne w zakresie bieżących czynności,
  • bieżące doradztwo prawne, w tym udzielanie wyjaśnień w zakresie wykładni i stosowania przepisów prawa,
  • koordynowanie wewnętrznych spraw prawnych, w tym nadzór nad umowami, obiegiem dokumentów,

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w obsłudze podmiotów prawnych na podobnym stanowisku w zakresie 1 roku,
  • znajomości przepisów prawa, w szczególności prawa cywilnego, prawa spółek, prawa pracy,
  • statusu magistra nauk prawnych lub aplikanta radcowskiego/adwokackiego,
  • biegłej znajomości języka angielskiego (także prawniczego),
  • wielozadaniowości oraz zdolności do samodzielnego podejmowania decyzji,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, rzetelności samodzielności oraz profesjonalizmu w działaniu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym zespole,
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres e-mail: office@klmskancelaria.pl z dopiskiem „aplikacja na stanowisko in-house lawyera” w terminie do dnia 15 lutego 2021 roku.

W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Zgadzam się na przetwarzanie przez Kancelarię Radcy Prawnego Katarzyna Leśniak moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji oraz przetwarzanie danych w zakresie mojego wizerunku”.

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Leśniak z siedzibą w Krakowie przy Rynku Dębnickim 6/1, 30-319 Kraków.

Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane do podmiotu dla którego prowadzona jest rekrutacja. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek i zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś/aś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Zgoda na przetwarzanie wizerunku i na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: office@kancelarialesniak.pl, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pobierz załączniki

Ogłoszenie o pracę_in-house lawyer_28.01.2021.pdf