Oferta pracy

04.03.2020

Pajączkowska i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp. k. podejmie współpracę z aplikantem radcowskim, ewentualnie radcą prawnym.

Praca głównie w formie zdalnej, praca na miejscu w biurze po wcześniejszym uzgodnieniu i w przypadku zaistnienia takiej konieczności, nie więcej niż raz w tygodniu.

Współpraca w rozliczeniu godzinowym, średnio w wymiarze do około 40 h rozliczeniowych miesięcznie.

Zadania: pomoc w obsłudze prawnej klienta ( głównie organizacji pozarządowych, przedsiębiorców i spółek), sporządzanie i ocena umów wszelkiego rodzaju, przygotowywanie pism procesowych, udział w rozprawach, przygotowywanie opinii prawnych oraz ogólna pomoc w prowadzeniu spraw kancelarii. Sprawy procesowe jednak stanowią mniejszość.

Mile widziana (choć nie jest to wymóg bezwzględny) znajomość RODO, prawa NGO, prawo oświatowe.

Biuro znajduje się na ul. Sławkowskiej.

Wynagrodzenie: rozliczanie godzinowe, stawka wyższa od minimalnej - ustalone indywidualnie w zależności od doświadczenia, formy zatrudnienia oraz roku aplikacji.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie albo samozatrudnienie, zatrudnienie w niepełnym wymiarze etatu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą mailowa na adres e-mail: anna@rozkuszka-kancelaria.pl wraz z klauzulą upoważniającą do przetwarzania danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.