Nabór do Wydziału Skarbu Miasta Urzędu Miasta Krakowa

30.06.2021

Wydział Skarbu Miasta Urzędu Miasta Krakowa informuje o naborze na stanowisko urzędnicze do Referatu Gospodarowania Nieruchomościami Skarbu Państwa  (GS-12)
w ramach umowy o pracę na czas zastępstwa  (ok. 1 roku).

Wymagania niezbędne:

  • Ukończone studia prawnicze
  • Dobra organizacja pracy własnej, sumienność, komunikatywność.
  • Umiejętność interpretacji i stosowania przepisów.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Znajomość kodeksu cywilnego
  • Znajomość ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami
  • Znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel).

Główne zadania:

  • Prowadzenie działań mających na celu ustalenie stanu prawnego nieruchomości
  • Prowadzenie spraw związanych z użytkowaniem wieczystym nieruchomości.

Miejsce pracy: ul. Kasprowicza 29

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie swoich kandydatur, tj. CV drogą elektroniczną na adres mailowy; janusz.bubak@um.krakow.pl

W razie ewentualnych pytań proszę dzwonić pod numer  telefonu 12 616 98 27.